Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Zlínský kraj poděkoval zdravotníkům zlínské nemocnice za skvělou práci během pandemie onemocnění covid-19

25.8.2021
Zlínský kraj ocenil šest primářek a primářů včetně jejich týmů z Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) za jejich výjimečné nasazení a špičkovou péči, kterou poskytovali a poskytují pacientům s onemocněním covid-19. 

Setkání s premiérem Andrejem Babišem nabídlo řadu důležitých témat

23.8.2021
Očkování proti onemocnění covid-19, možné vytvoření sítě páteřních nemocnic přímo řízených státem, nebo investice v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně (KNTB). Řadu témat nabídlo setkání zdravotníků a představitelů KNTB s premiérem Andrejem Babišem.

O očkování ve zlínské nemocnici mají lidé zájem

18.8.2021
Více než 400 lidí denně naočkovalo v prvních dnech po zahájení provozu očkovací centrum v areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB). Pro vakcínu proti onemocnění covid-19 sem chodí od pondělí 16. srpna registrovaní i neregistrovaní zájemci. 

Koncert Poděkování Zlínského kraje zdravotníkům

18.8.2021
Poděkování Zlínského kraje zdravotníkům. Tak se jmenuje koncert, který se uskuteční v pátek 20. srpna ve 20 hodin na platformě 14I15 Baťova institutu ve Zlíně. 

Již v pondělí začínáme očkovat proti onemocnění COVID-19 v areálu KNTB

13.8.2021
Očkování proti onemocnění COVID-19 v areálu KNTB startuje již v pondělí 16. srpna v 8.00.

„Baťovka“ se zapojila do unikátního projektu, z pupečníkové krve novorozenců detekuje genetické onemocnění

12.8.2021
Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) se zapojila do unikátního projektu s názvem Časný záchyt familiární hypercholesterolémie z pupečníkové krve, jenž má pomoci včas odhalit a následně začít léčit toto nejčastější genetické onemocnění, kterým trpí přibližně jeden člověk z dvou set. Možnost podílet se na tomto projektu dostala zlínská nemocnice jako jedna z pouhých devíti v České republice. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn