Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Urogynekologické operace v přímém přenosu opět ze zlínské krajské nemocnice

6.4.2016
Urogynekologické operace v přímém přenosu nabídne už šestý ročník mezinárodní konference State of the Art v urogynekologii a rekonstrukční pánevní chirurgii. Uskuteční se ve dnech 8. a 9. dubna 2016 v Kongresovém centru ve Zlíně. Přímé přenosy budou přenášeny opět z operačních sálů zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Na konferenci je přihlášeno přes 250 účastníků z České a Slovenské republiky. Významnými hosty budou přední urogynekologové z ČR a Slovenska, profesor Michel Cosson z Francie a profesor Jan Deprest z Belgie.

Kardiovaskulární centrum KNTB obhájilo svůj statut pro další období

1.4.2016
Kardiovaskulární centrum zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), jejímž zřizovatelem je Zlínský kraj, obhájilo statut centra vysoce specializované kardiovaskulární péče pro dospělé. Rozhodnutí zveřejnilo Ministerstvo zdravotnictví ČR ve svém Věstníku 25. března 2016, dle kterého má statut platnost do konce roku 2018. 

O výrobky klientů dílen ERGO byl v KNTB značný zájem

22.3.2016
Spousta voňavých a barevných svíček, keramických hrnků, podnosů, zvířátek a květin, dřevěných velikonočních ozdob a další výrobky byly dnes k mání ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Zdejší rehabilitační oddělení totiž uspořádalo další z mnoha prodejních výstav výrobků, které vytvořily šikovné ruce klientů chráněných dílen ERGO Zlín. 

V KNTB otevřeli nové pracoviště PET/CT, jediné ve Zlínském kraji

9.3.2016
Nové pracoviště s hybridním přístrojem PET/CT, jediným ve Zlínském kraji, dnes slavnostně otevřeli v Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB) ve Zlíně. Přístroj za 51 milion korun je umístěn v přístavbě budovy oddělení nukleární medicíny. Oficiálního zahájení provozu se zúčastnila náměstkyně ministra zdravotnictví ČR Lenka Teska Arnoštová, hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák a další hosté.

Úřední dny pacientské ombudsmanky v KNTB

1.3.2016
Od března 2016 dochází ke změně úředních dnů pacientské ombudsmanky PaedDr. Aleny Gajdůškové v kontaktním místě v KNTB. Lidé za ní mohou přijít každé poslední pondělí v měsíci, a to v době od 8 do 10 hodin. Kontaktovat  ji lze na e-mailu: gajduskova@pacienti.cz
     
Kancelář ombudsmanky je v 7. patře budovy ředitelství KNTB, dveře č. 716.

Kožní oddělení KNTB otevřelo ambulanci pro mateřská znaménka

29.2.2016
Specializovanou ambulanci pro pigmentové névy, jedinou ve Zlínském kraji vybavenou digitálním dermatoskopem a s návazností na onkodermatologickou komisi, má od letošního února kožní oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). V ambulanci lékaři pacientům vyšetří podezřelá mateřská znaménka s využitím ručního, případně digitálního dermatoskopu. Lidé se mohou objednat telefonicky na č. 57 755 2217.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn