Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Desítky návštěvníků se dozvěděly, co obnáší profese lékařského fyzika

5.11.2015
Den otevřených dveří v onkologickém oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), který dnes pořádalo pracoviště radiační onkologie, navštívily desítky zájemců. Akce byla zaměřena na propagaci profese lékařského fyzika, kterých je stále málo.

Výbor pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny ČR navštívil zlínskou nemocnici

4.11.2015
Zlínskou Krajskou nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), dnes navštívil výbor pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Jeho členové v doprovodu ředitele KNTB Pavla Calábka a náměstka hejtmana Zlínského kraje Lubomíra Nečase si prohlédli přístavbu pro druhý lineární urychlovač pro Komplexní onkologické centrum. Návštěva nemocnice byla součástí programu výjezdního zasedání výboru do Zlínského kraje.

Radiační onkologie KNTB zve na Den otevřených dveří

30.10.2015
Pracoviště radiační onkologie zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), pořádá ve čtvrtek 5. listopadu 2015 Den otevřených dveří. Uskuteční se od 13.30 do 17.00 hodin v prostorách pracoviště v budově 21A – onkologické oddělení KNTB. Určen je pro pacienty a jejich příbuzné, studenty gymnázií, pro zaměstnance nemocnice i pro veřejnost.

Prezident Miloš Zeman udělil medaili Za zásluhy profesoru Jaroslavu Rybkovi

29.10.2015
Medaili Za zásluhy převzal z rukou prezidenta České republiky Miloše Zemana profesor Jaroslav Rybka, dlouholetý lékař zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Prezident ho vyznamenal ve středu 28. října 2015 ve Vladislavském sále Pražského hradu u příležitosti oslav 97. výročí založení samostatného Československa.

V areálu zlínské nemocnice už mohou řidiči využívat nové parkovací plochy

22.10.2015
Od dnešního dne už mohou řidiči v areálu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), využívat nové parkovací plochy. Práce na jejich vybudování začaly zhruba před dvěma měsíci a vyžádaly si 6,65 milionů korun včetně DPH. Vzniklo celkem 51 parkovacích míst.

Projekt „Malé mimi“ je určen rodičům předčasně narozených dětí

22.10.2015
V polovině října 2015 byl spuštěn projekt „Malé mimi“, který je významným krokem ke zlepšení péče o předčasně narozené děti a rodiny těchto dětí. Cílem je shromáždit prostředky pro rekonstrukci pokojů v novorozeneckém oddělení KNTB, ve kterých by mohli být rodiče se svými předčasně narozenými dětmi, trávit s nimi co nejvíc času a ne je pouze několikrát za den navštěvovat.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn