Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Další dobrovolnice jsou připraveny číst nemocným dětem v KNTB

19.12.2016
Pětadvacet studentek zlínské univerzity absolvovalo v minulých dnech v pořadí 2. seminář pro dobrovolníky pravidelného čtení pacientům v dětském oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Učili se například rétoriku – umění předčítat. Nemocným dětem v KNTB čtou studenti už od roku 2012, a to dvakrát v týdnu v odpoledních hodinách.

Při zpívání pro všechny nemocné děti předají fotbalisté Zlína šek pro KNTB

15.12.2016
Vánoční zpívání pro všechny nemocné děti – to je název pásma vánočních písniček a povídání, které se uskuteční v pondělí 19. prosince 2016 na zlínském Náměstí Míru. V pořadu vystoupí skupina Šajtar, moderátorem akce je herec zlínského divadla Radovan Král. V průběhu programu předají fotbalisté FASTAVu Zlín finanční dar pro dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

Urologové v KNTB operují zhoubné nádory prostaty laparoskopicky

14.12.2016
Od letošního listopadu operují urologové zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), zhoubné nádory prostaty laparoskopicky. K dnešnímu dni touto metodou odoperovali čtyři pacienty, na leden příštího roku už mají objednaných dalších osm. Výhodou proti běžné otevřené radikální prostatektomii je šetrnější způsob pro pacienta a kratší doba hospitalizace a rekonvalescence. Kromě toho nemusejí být pacienti ze Zlínského kraje laparoskopickou metodou operováni na jiných pracovištích.

Lékárny KNTB budou mezi svátky uzavřeny, ve svátky bude fungovat pohotovost

14.12.2016
Z důvodu inventury bude ve dnech 28. až 31. 12. 2016 pro veřejnost uzavřena lékárna v přední části areálu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) a také výdejna léků v budově ředitelství KNTB.

Na projekt Malé mimi obdržela KNTB od města Zlín dotaci 25 tisíc korun

13.12.2016
Neinvestiční dotaci ve výši 25 tisíc korun na projekt Malé mimi obdrželo novorozenecké oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), od Statutárního města Zlín. Nemocnice za tyto peníze pořídila televize a mikrovlnné trouby.

Mikuláš, andělé a čerti rozdávali nadílku v dětském oddělení KNTB

7.12.2016
V dětském oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), bylo dnes odpoledne rušno. Malé pacienty přišel navštívit Mikuláš s anděly a čerty a rozdával jim dobroty. Ty si však musely nemocné děti zasloužit zazpíváním písničky nebo přednesem básničky. Ne všichni úkol splnili, ale balíček s dobrotami a perníček dostali nakonec všichni. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn