Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Hospitalizované seniory potěšili dobrovolníci i personál

29.12.2017
Ve výukovém sále Centra klinické gerontologie se sešli pacienti a dobrovolníci z řad evangelické církve. Ti hospitalizovaným seniorům zpestřili jejich sváteční pobyt v nemocnici hudbou a zpěvem.

Během svátků přibylo také infarktů

29.12.2017
Návaly pacientů během vánočních svátků neřešily v Krajské nemocnici T. Bati pouze úrazové a ORL ambulance, ale také interní a kardiologické oddělení. Nejvíce problémů měli senioři.

Na Štědrý den lékaři ošetřili desítky pacientů

25.12.2017
Ani sváteční Štědrý den nezměnil nic na tom, že do nemocnic ve Zlínském kraji chodili za lékaři pacienti se svými problémy. V ambulancích jich ošetřili mnoho desítek.

Režim lékáren během svátků

22.12.2017
28. a 29. prosince budou kvůli inventurám zavřeny hlavní lékárna Krajské nemocnice T. Bati (u závory) a výdejna léků (v budově Krajské hygienické stanice). Hlavní lékárna však bude otevřena i přes svátky. 

Krásné vánoční svátky i celý nový rok

22.12.2017
Přejeme všem našim pacientům, klientům, obchodním partnerům a všem příznivcům Krajské nemocnice T. Bati krásné a klidné vánoční svátky v kruhu nejbližších a do nového roku všechno nejlepší - hlavně pevné zdraví, dobré nervy, pohodu a splněná přání.

Radiofrekvenční léčbu nabízí KNTB jediná v kraji

21.12.2017
Radiofrekvenční terapie je neinvazivní léčba bolesti, spočívající v zavedení speciální jehly k nervové tkáni. Ve Zlínském kraji tuto léčbu nabízí jako jediná Krajská nemocnice T. Bati díky specialistům – algeziologům, kterých je na Moravě velmi málo.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn