Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Pediatři z ČR i SR budou v Luhačovicích hovořit o zajímavých případech ze své praxe

23.4.2013
Na devátém Festivalu kazuistik, který se uskuteční ve dnech 26. až 28. dubna 2013 v Domě kultury Elektra v Luhačovicích, se sejde téměř 500 českých i slovenských pediatrů a odborníků spřátelených oborů zabývajících se dětskými pacienty. Mnozí z účastníků budou ve svých přednáškách informovat o neobvyklých a zajímavých případech, se kterými se setkali ve své praxi.

KNTB má novou hybridní kameru, zvýší diagnostické možnosti

18.4.2013
Novou hybridní kameru SPECT/CT má od konce letošního února oddělení nukleární medicíny (ONM) ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Hybridní kamera zvýší kapacitu a diagnostické možnosti ONM. Stála téměř 16 mil. Kč vč. DPH a nemocnice ji pořídila z vlastních zdrojů. Dosud novou kameru využívali lékaři ONM ve zkušebním provozu, dnes byla za účasti hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka slavnostně uvedena do běžného provozu.

V areálu zlínské krajské nemocnice bude omezen provoz na komunikacích

10.4.2013
V areálu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), je od středy 10. dubna 2013 omezen provoz na komunikacích a chodnících. Důvodem je obnova jejich povrchu po překopech souvisejících s výstavbou horkovodů. Předpokládané ukončení stavebních prací je 30. dubna 2013.

Hejtman Pardubického kraje navštívil zlínskou krajskou nemocnici

4.4.2013
V rámci své návštěvy ve Zlínském kraji zavítal dnes do Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně hejtman Pardubického kraje Martin Netolický se svým náměstkem Romanem Línkem. Delegaci doprovázel náměstek hejtmana Zlínského kraje Lubomír Nečas.   

     
Setkali se s ředitelem nemocnice Bohuslavem Škubalem a předsedkyní představenstva KNTB Danou Barnášovou. Hosté se zajímali mj. o hospodaření nemocnice, vzájemně byly diskutovány otázky plateb a nasmlouvání péče se zdravotními pojišťovnami, vztahy mezi nemocnicemi apod.

Nové monitory budou hlídat dech novorozenců ve zlínské krajské nemocnici

22.3.2013
Třiatřicet monitorů BABYSENSE II, které slouží ke kontrole dechu novorozenců, předali dnes zástupci brněnské Nadace Křižovatka novorozeneckému oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Jejich celková hodnota je 95.700 korun a peníze na nákup získala nadace od sponzorů.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn