Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Zákaz návštěv v KNTB

26.1.2018
Vzhledem ke zvýšenému výskytu akutních respiračních a chřipkových onemocnění a na základě doporučení Krajské hygienické stanice Zlínského kraje je v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně s platností od pondělí 29. ledna 2018 vyhlášen zákaz návštěv. Zákaz platí až do odvolání. O znovu povolených návštěvách bude nemocnice veřejnost včas informovat.

Novinka potěší dárce krve

25.1.2018
Dárci krve v Krajské nemocnici T. Bati se mohou od 1. února těšit ze širší nabídky občerstvení. Zájemci si budou moci vybrat i teplou kuchyni nebo poukázku do nemocničního bufetu.

Vyšetření pomůže najít karcinom prostaty

16.1.2018
Radiologové na Oddělení zobrazovacích metod v Krajské nemocnici t. Bati dokáží jako jediní kraji přesněji identifikovat podezřelá ložiska rakoviny prostaty. Pacienti pak nemusí na urologii absolvovat tak velký počet biopsií jako v minulosti a co více – někteří nemusí biopsii podstoupit vůbec.

Prezidenta volí také více než stovka pacientů KNTB

12.1.2018
Lidé, kterým jejich zdravotní stav neumožnil volit prezidenta v místě bydliště, nepřijdou o možnost vhodit do urny volební lístek. Členové volební komise je navštěvují přímo v nemocnici. Musí však mít voličský průkaz nebo být zapsáni na zvláštním seznamu voličů. 

Sestry v KNTB se vzdělávají v paliativní péči

11.1.2018
Sestry z několika oddělení absolvovaly v Krajské nemocnici T. Bati třídenní kurz paliativní a hospicové péče. Lektoři vzdělávacího centra paliativní péče Elnec školili sestry ve Zlínském kraje vůbec poprvé.

TŘI KRÁLOVÉ NAVŠTÍVILI DLOUHODOBĚ NEMOCNÉ PACIENTY

8.1.2018
Kašpar, Melichar a Baltazar - tři králové, kteří zavítali v sobotu 6. ledna také do Krajské nemocnice T. Bati. Navštívili pacienty Centra klinické gerontologie.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn