Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Chystá se druhý ročník benefice na podporu onkologie v KNTB

9.2.2016
Druhý roční benefičního dne Život je dar na podporu onkologie zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), připravují jeho organizátoři na sobotu 20. února 2016. Uskuteční se na několika místech ve Zlíně a zájemci budou moci navštívit spoustu hudebních, divadelních, sportovních, tanečních akcí nebo různých workshopů. Novinkou druhého ročníku je aukce vzácných podepsaných darů, například dresů nebo hokejových holí předních českých sportovců. Vstupenka na celodenní program bude stát 99 korun. Benefiční den pořádá stejně jako loni nadační fond VITA DONUM EST.

Zákaz návštěv ve zlínské krajské nemocnici

1.2.2016
Vzhledem ke zvýšenému výskytu akutních respiračních infekcí a chřipkových onemocnění je ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), s platností od čtvrtku 4. února 2016 zákaz návštěv. Zákaz platí až do odvolání.

O znovu povolených návštěvách bude nemocnice veřejnost včas informovat.

V KNTB je opět traumatologické centrum

26.1.2016
Zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), jejímž zřizovatelem je Zlínský kraj, má opět traumatologické centrum. Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR o udělení statutu traumacentra obdrželo vedení KNTB 25. ledna 2016. Zlínské traumacentrum je 12. v České republice a čtvrté na Moravě a ve Slezsku spolu s nemocnicemi Ostrava - Poruba, Olomouc a Brno - Bohunice. Traumacentrum KNTB má působnost pro celý Zlínský kraj i přilehlé oblasti.

Za víkend ošetřili v ambulancích zlínské úrazovky téměř 200 pacientů

11.1.2016
Víkendové počasí, které přineslo zledovatělé chodníky i silnice, se podepsalo také na počtu ošetřených pacientů v úrazových ambulancích zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Zdravotníci za sobotu a neděli ošetřili téměř 200 pacientů, z toho v sobotu jich bylo 134.

První miminko narozené v KNTB navštívil ředitel nemocnice i hejtman Zlínského kraje

4.1.2016
Elišku Orsavovou, první miminko, které se letos narodilo ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), dnes navštívil ředitel nemocnice Pavel Calábek. Přinesl jí plyšového medvěda, její mamince Haně kytici a finanční obnos. Eliška je prvním dítětem, které se rodičům Haně a Lukášovi Orsavovým z Fryštáku narodilo.

Na Silvestra ošetřili v KNTB poranění hlavy, arytmie, bolesti břicha i opilé děti

1.1.2016
Desítky pacientů ošetřili o silvestrovské službě zdravotníci ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). V ambulancích traumatologického oddělení skončilo v průběhu posledního dne roku 2015 do 7 hodin ráno 1. ledna nového roku přes 40 pacientů, více než 20 jich ošetřili v příjmové ambulanci interní kliniky.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn