Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Valentýnská kapka krve již podesáté

14.2.2018
Český červený kříž pořádá každoročně ve spolupráci s Hematologicko-transfúzním oddělením Krajské nemocnice T. Bati Valentýnskou kapku krve. Letos akce slaví kulatiny, konala se již podesáté.

Kardiologičtí pacienti ocení novou metodu

13.2.2018
Kardiologové v Krajské nemocnici T. Bati začali používat nově speciální pomůcky k překonávání chronických uzávěrů koronární tepny. K získání osvědčení byl potřeba tzv. proctoring, tedy proškolení, které přímo na Kardiologickém oddělení prováděl specialista z Belfastu. 

Vznikla zajímavá kniha o paliativní péči v kardiologii

6.2.2018
Kardiolog Martin Gřiva, zástupce primáře Kardiologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati, napsal s kolektivem autorů knihu Paliativní péče v kardiologii. Jedná se o jeho první a ojedinělou monografii, která v mnoha ohledech začíná tam, kde ostatní kardiologické publikace končí. Kniha vyšla letos v lednu.

Pánevní dno postavené na nohy

2.2.2018
Za pro laiky podivným názvem se skrývá soustava cvičení pánevního dna, kterým se věnuje se svým fyzioterapeutickým týmem primář Rehabilitačního oddělení Krajské nemocnice T. Bati MUDr. Pavol Skalka. Pánevní dno je podle něj jedna z klíčových svalových skupin.

Benefice Život je dar opět pomáhá onkologii

30.1.2018
Nadační fond Život je dar uspořádal v letošním roce již počtvrté benefiční den, jehož se 20. ledna zúčastnilo 1 107 lidí. Novinkou byl ples v Kongresovém centru Zlín, který celou akci zakončil. Výtěžek ještě není konečný, částka se však již teď vyšplhala na krásných 366 986 korun.

Také o druhé kolo voleb byl zájem mezi pacienty

26.1.2018
O druhé kolo prezidentských voleb projevili opět velký zájem také pacienti hospitalizovaní v Krajské nemocnici T. Bati. Členové volební komise je stejně jako v kole prvním navštívili s urnou přímo na nemocničním pokoji.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn