Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Novorozenci ve Zlíně mají nový transportní inkubátor

2.5.2018
Novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati získalo nový moderní transportní inkubátor za téměř dva a půl milionu korun. Slouží pro okamžitý transport akutně vzniklých patologických stavů novorozenců, které vyžadují specializovanou péči.

Plicní oddělení KNTB zve na Den astmatu

30.4.2018
Ve čtvrtek 3. května se v čase 8 – 15 hodin uskuteční v plicní ambulanci v 11. pavilonu Krajské nemocnice T. Bati Den astmatu. Zájemci se budou moci nechat vyšetřit na spirometru, k dispozici bude také lékař pneumolog a alergolog ke konzultacím zdravotního stavu. 

Zapojte se do ankety Pracovník roku ve zdravotních službách ZK

27.4.2018
Zlínský kraj vyhlásil 5. ročník ankety „Pracovník roku ve zdravotních službách Zlínského kraje“. Cílem ankety je uznání práce a posílení prestiže zdravotníků ze zdravotnických zařízení působících ve Zlínském kraji. Záštitu nad anketou převzal Jiří Čunek, hejtman Zlínského kraje.

Zlínští hasiči navštívili malé pacienty

27.4.2018
Profesionální hasiči ze Zlína navštívili Dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati. Hospitalizovaným dětem vyprávěli o své práci, zábavným způsobem je také dokázali poučit.

Neurochirurgové v KNTB vyzkoušeli poprvé exoskop

25.4.2018
Neurochirurgové v Krajské nemocnici T. Bati jako jedni z prvních lékařů v České republice vyzkoušeli nový exoskop VITOM 3D pro miniinvazivní otevřené operace. Přístroj kombinuje endoskopickou technologii se zvětšeným 3D obrazem operačního pole podobně jako u mikroskopu. 

Znaménka si ve Zlíně nechaly vyšetřit desítky lidí

23.4.2018
Mateřská znaménka a jiné kožní útvary si v rámci Evropského dne melanomu nechalo na Kožním oddělení v Krajské nemocnici T. Bati zkontrolovat přes 60 zájemců. U jednoho návštěvníka diagnostikovali lékaři podezření na zhoubný nádor.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn