Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Čeští a slovenští pediatři se sejdou na Festivalu kazuistik v Luhačovicích

20.4.2016
Zajímavé případy ze své praxe budou prezentovat čeští a slovenští pediatři na dvanáctém ročníku Festivalu kazuistik. Uskuteční se v Domě kultury Elektra v Luhačovicích ve dnech 22. – 24. dubna 2016. Akce se zúčastní 550 pediatrů a odborníků spřátelených oborů zabývajících se dětskými pacienty.

Nemocným v KNTB dělají dobrovolníci společnost už pět let

19.4.2016
Už pět let dělají společnost některým starším pacientům a pacientkám v Centru klinické gerontologie zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), dobrovolníci. S nemocnými chodí na procházku, čtou jim z novin a knížek a hlavně si s nimi povídají a naslouchají jim nebo je jen drží za ruku a dělají společnost. 

Pilotní akce hasičů: návštěva dětských pacientů ve zlínské nemocnici

18.4.2016
Poprvé dnes navštívili nemocné pacienty v dětském oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), profesionální hasiči z Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje (HZSZK). Dětem ukázali hasičskou výstroj a poutavou formou popsali, k čemu její jednotlivé části slouží. Naučili je používat tísňovou linku, formou mnoha otázek a odpovědí je seznámili s náročnou prací hasičů. Ukázka preventivně-výchovné akce v KNTB byla pilotním programem hasičů v nemocnici.

OFSITO darovala onkologii KNTB 20 000 korun

18.4.2016
Symbolický šek na 20 000 korun předal dnes primáři onkologického oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), Milanu Kohoutkovi ředitel společnosti OFSITO Bílovice Marek Šikula. Společnost tak pokračuje v dlouhodobém projektu „Pomáhejme onkologii“, který zahájila loni, kdy zlínské onkologii věnovala 15 000 korun.

Urogynekologické operace v přímém přenosu opět ze zlínské krajské nemocnice

6.4.2016
Urogynekologické operace v přímém přenosu nabídne už šestý ročník mezinárodní konference State of the Art v urogynekologii a rekonstrukční pánevní chirurgii. Uskuteční se ve dnech 8. a 9. dubna 2016 v Kongresovém centru ve Zlíně. Přímé přenosy budou přenášeny opět z operačních sálů zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Na konferenci je přihlášeno přes 250 účastníků z České a Slovenské republiky. Významnými hosty budou přední urogynekologové z ČR a Slovenska, profesor Michel Cosson z Francie a profesor Jan Deprest z Belgie.

Kardiovaskulární centrum KNTB obhájilo svůj statut pro další období

1.4.2016
Kardiovaskulární centrum zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), jejímž zřizovatelem je Zlínský kraj, obhájilo statut centra vysoce specializované kardiovaskulární péče pro dospělé. Rozhodnutí zveřejnilo Ministerstvo zdravotnictví ČR ve svém Věstníku 25. března 2016, dle kterého má statut platnost do konce roku 2018. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn