Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Dobročinná akce pomůže zlínskému onkologickému oddělení a jeho pacientům

19.1.2015
Onkologickému oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) a jeho pacientům se rozhodli pomoci mladí lidé z Backstage agency. V prosinci minulého roku založili nadační fond VITA DONUM EST, jehož prvotním cílem je podpora právě zlínské onkologie. Pilotní akcí fondu je Benefiční den „Život je dar“, který se uskuteční 24. ledna 2015 ve Zlíně. Výtěžek získaný z dobročinné akce pomůže onkologickému oddělení KNTB, které využije tyto prostředky k nákupu přístrojového vybavení pro lůžková oddělení Komplexního onkologického centra.

Vojtíška, první miminko narozené letos v KNTB, navštívil její ředitel

5.1.2015
Prvním letošním miminkem narozeným ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), je Vojtěch ze Zlína – Malenovic. Dnes ho v porodnici navštívil ředitel nemocnice Pavel Calábek a přinesl mu plyšová zvířátka. Vojtíškově mamince Martině předal kytici a finanční dar.

Na Silvestra ošetřili v KNTB zlomeniny, popáleniny, bodné poranění i opilé děti

1.1.2015
Na nedostatek práce o silvestrovské službě si nemohou stěžovat zdravotníci ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). V ambulancích traumatologického oddělení skončilo od středečního rána 31. prosince 2014 do osmi hodin ráno 1. ledna nového roku 105 pacientů, z toho v pohotovostní službě 41. Příjmovou ambulancí interní kliniky prošlo jen za silvestrovskou noc 19 pacientů. V dětském oddělení skončily dvě opilé děti.

Jako první se letos ve zlínské porodnici narodil Vojtěch

1.1.2015
Prvním letošním dítětem narozeným ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), je Vojtěch, který se narodil 1. ledna 2015 v 9.59 hodin mamince Martině ze Zlína-Malenovic. Malý Vojtěch váží 3540 gramů a měří 52 centimetry.

Štědrý den v KNTB: šest narozených dětí, rybí kosti v krku, desítky ošetřených

25.12.2014
Šest dětí, tři děvčátka a tři chlapci, se na Štědrý den narodilo ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Jako první toho dne se v 12.51 přihlásila na svět Alena. Po ní následovali Ella, Jakub, Lukáš, Nela a Jiří.

Děti v nemocnici dostaly knížky i hračky, dětské oddělení 10 tisíc korun

16.12.2014
Malá vánoční slavnost se dnes uskutečnila v dětském oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Nemocné děti dostaly nadílku v podobě knížek, které jim věnovalo Společenstvo patronů a sponzorů Zlínský 5lístek, a spousty hraček od občanského sdružení Korunka Luhačovice. Ředitelka Korunky Veronika Záhorská předala primářce oddělení Lucii Svitálkové také šek na 10.000 korun. Za peníze získané z benefice pořádané ve spolupráci s Rádiem Zlín koupí oddělení televizi do dětské ambulance.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn