Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Sedm policistů dnes darovalo ve zlínské nemocnici rekonvalescentní plazmu

25.11.2020
Sedm příslušníků pohotovostního a eskortního oddělení Policie ČR ve Zlíně se stalo dárci takzvané rekonvalescentní plazmy, která je velmi důležitá při léčbě těžkých případů onemocnění covid-19. Krev, jejíž součástí plazma je, darovali dnes na Hematologicko-transfuzním oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Členové nového vedení Zlínského kraje navštívili nemocnice a zajímali se o situaci v nich

25.11.2020
Všechny krajské nemocnice navštívil během včerejška a dneška hejtman Zlínského kraje Radim Holiš společně s náměstkyní pro zdravotnictví Olgou Sehnalovou a předsedkyní sociálního výboru Alenou Gajdůškovou. Do nemocnice ve Vsetíně a ve Valašském Meziříčí zavítal také radní Zbyněk Fojtíček s darem od občanů a dobrovolných hasičů Bystřičky.

Nemocnice ve Zlíně se dnes rozzářila symboly dobra a energie v rámci akce Světlo lékařům

24.11.2020
Budova číslo 26 v areálu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se dnes v podvečer rozzářila symboly srdce a baterky. Největší zdravotnické zařízení v regionu se tak připojilo k celorepublikové akci „Světlo lékařům“, jejímž smyslem je podpořit zdravotníky, pečovatele v domovech pro seniory a dobrovolníky v nelehkém boji s onemocněním covid-19.

Lékárna stihla inventuru v rekordním čase, oficína ve 14. pavilonu tak bude v neděli otevřena

21.11.2020
Ačkoliv měla být vzhledem k plánované inventuře pro veřejnost uzavřena lékárna Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně po celý tento víkend, jejím zaměstnancům se podařilo vše stihnout v rekordním čase. Lékárna ve 14. pavilonu bude proto v neděli 22. 11. 2020 otevřena, jak je o víkendu běžné, tedy na zazvonění s výdejem přes výdejní okénko. Otevírací doba je od 8.00 do 20.00 hodin s polední přestávkou od 12.30 do 13.00 hodin.

Situace v nemocnicích Zlínského kraje se zlepšuje, ty větší začínají rušit některá covidová lůžka

20.11.2020
Počty pacientů hospitalizovaných s koronavirem ve čtyřech nemocnicích založených Zlínským krajem postupně klesají, ve srovnání s kritickou situací před dvěma týdny je jich nyní téměř o 200 méně. Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně a Uherskohradišťská nemocnice tak mohou začít uvažovat o rušení některých covidových stanic a jejich návratu k necovidové péči, menší nemocnice ve Vsetíně a Kroměříži si zatím všechna lůžka vyčleněná pro covidovou péči musí ponechat. V posledních dnech ubylo také nemocných zdravotníků, nemocnice tak plánují návrat k některým drobnějším operačním výkonům, které musely v souvislosti s pandemií koronaviru odložit.

Obě lékárny v areálu Krajské nemocnice T. Bati budou o tomto víkendu uzavřeny kvůli inventuře

20.11.2020
Z důvodu pravidelné roční inventury bude ve dnech 21. a 22. listopadu 2020 (sobota a neděle) pro veřejnost uzavřena lékárna Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Uzavření z důvodu inventury se týká hlavní lékárny v budově 14 i výdejny v budově ředitelství 26. Pokud bude v neděli 22. 11. 2020 stále trvat aktuální nařízení vlády ohledně zákazu prodeje, některou z těchto dvou lékáren pro veřejnost otevřeme. Informaci včas zveřejníme. Děkujeme za pochopení.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn