Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Nadace Život je dar opět pomohla zlínské onkologii

4.4.2018
Zástupci Nadačního fondu Život je dar již počtvrté předali výtěžek z benefičních akcí Komplexnímu onkologickému centru Krajské nemocnice T. Bati. V letošním roce se jedná o 379 905 korun, celkově již nadace za pouhé čtyři roky přispěla neuvěřitelnou částkou 1 271 503 korun.

Koledníci zavítali i za seniorkami ve zlínské nemocnici

4.4.2018
Na Interní oddělení a do Centra klinické gerontologie zavítali studenti Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Zlín, kteří nezapomněli s velikonoční pomlázkou ani na pacientky v nemocnici. Hospitalizované seniorky takovou aktivitu uvítaly. 

Rekonstrukce omezí provoz ambulancí ORL

3.4.2018
V dubnu začíná v Krajské nemocnici T. Bati plánovaná rekonstrukce ambulancí a čekárny ORL v budově LDN (č. 48). Tři měsíce tak bude fungovat pouze jedna provizorní ambulance ve 20. pavilonu.

Studenti velikonočně naladili malé pacienty

29.3.2018

Šest studentů zlínské Fakulty managementu a ekonomiky zavítalo na Dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati. Rozhodli se v rámci školního projektu rozptýlit nemocné děti a zahájit tak s nimi velikonoční svátky.

Zaměstnanci nemocnice darovali 60 kabelek

28.3.2018
Celkem 60 kabelek, z toho dvě pánské aktovky, věnovali zaměstnanci Krajské nemocnice T. Bati do letošního ročníku charitativního projektu Kabelkový veletrh. Ten pořádá Naděje Zlín ve spolupráci se Zlínským deníkem.

Od 26. března zrušen zákaz návštěv

23.3.2018

Dle doporučení Krajské hygienické stanice Zlínského kraje ruší Krajská nemocnice T. Bati od pondělka 26. března zákaz návštěv. Ten byl letos kvůli narůstajícím počtům onemocnění chřipkou mimořádně dlouhý, ve zlínské nemocnici trval od 29. ledna.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn