Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Zákaz návštěv ve zlínské nemocnici stále trvá

16.3.2018
Podle informací Krajské hygienické stanice Zlínského kraje eviduje zlínský okres zvýšení nemocnosti chřipkou o 28% oproti minulému týdnu. Nejvyšší počty nemocných jsou však v okrese Kroměříž.

Lékařská knihovna nabízí přes 17 tisíc svazků

16.3.2018
Součástí Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně je také lékařská knihovna. Výjimečná je ve Zlínském kraji tím, že půjčování knih nebo časopisů nabízí nejen zdravotnickým pracovníkům či studentům, ale i široké veřejnosti. 

Daruj šanci na život!

12.3.2018
I v letošním roce pořádá Fakulta humanitních studií UTB ve spolupráci s Hematologicko – transfuzním oddělením Krajské nemocnice T. Bati akci Daruj šanci na život. Výzva se týká především studentů a zaměstnanců zlínské univerzity, ale i široké veřejnosti, a jejich zápisu do registru dárců kostní dřeně. 

S Korunkou darovalo krev téměř 70 dárců

8.3.2018
Akce na transfúzní stanici v Krajské nemocnici T. Bati Daruj krev s Korunkou Luhačovice, která se uskutečnila ve středu 7. března, se zúčastnilo 68 dárců. Potěšil také velký počet lidí, kteří přišli krev darovat vůbec poprvé – bylo jich celkem 17.

Daruj krev s Korunkou Luhačovice

5.3.2018
Ve středu 7. března se na transfúzní stanici v Krajské nemocnici T. Bati uskuteční v čase 6:00 – 12:00 akce Daruj krev s Korunkou Luhačovice. Krev přijdou darovat i někteří hráči amerického fotbalu z týmu Zlín Golems nebo profesionální a dobrovolní hasiči. Akci podpoří také Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, které všem příchozím dárcům věnuje voucher na volnou vstupenku na aktuální krátkodobé výstavy.

Denní stacionář na Kožním oddělení dostal nový „kabát“

1.3.2018
Denní stacionář Kožního oddělení Krajské nemocnice T. Bati slouží nejčastěji k ošetření pacientů s atopickým ekzémem a lupénkou. Jeho součástí jsou mimo jiné léčebné koupele. Právě koupelny nyní prošly celkovou opravou. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn