Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

V KNTB se poprvé uskuteční Muzejní noc v lékařské knihovně

13.5.2014
Letos poprvé se ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), uskuteční Muzejní noc v lékařské knihovně. Její zaměstnanci se tak připojili k Festivalu muzejních nocí. Na pátek 16. května 2014 připravili pro veřejnost program, kterého se zájemci mohou zúčastnit v době od 18 do 21 hodin v 5. pavilonu areálu KNTB, ve kterém knihovna sídlí.

V KNTB nabízí své služby nemocniční kaplanka

13.5.2014
Od letošního května nabízí v KNTB klinickou pastorační péči nemocniční kaplanka. Poskytuje duchovní služby nemocným na základě jejich přání nebo na žádost jejich příbuzných. Návštěvy kaplanky jsou domlouvány na žádost pacienta, ale také ve spolupráci s jeho rodinou. Kaplanku mohou sami kontaktovat na mobilním čísle 731 140 734 nebo o zprostředkování návštěvy požádat personál oddělení.

Martina Dlabajová podpoří dětské oddělení KNTB 25 tisíci korunami

12.5.2014
Pětadvacet tisíc korun daruje dětskému oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), Martina Dlabajová, prezidentka Rotary Clubu Zlín a předsedkyně Krajské hospodářské komory Zlínského kraje. Dnes se na daru dohodla s ředitelem KNTB Pavlem Calábkem.

V KNTB nabízí duchovní služby nemocniční kaplanka

9.5.2014
Od letošního května nabízí ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), klinickou pastorační péči nemocniční kaplanka. Poskytuje duchovní služby nemocným na základě jejich přání nebo na žádost jejich příbuzných.

Náročná operace - ukázka multioborové spolupráce v KNTB Zlín

7.5.2014
Úspěšnou mezioborovou spolupráci předvedli minulý týden lékaři ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB) při náročné operaci nádoru u devětadvacetiletého muže. Podíleli se na ní hlavně onkologové, plastičtí chirurgové a neurochirurgové. Nádor bylo nutné odstranit rozsáhlou resekcí lbi zároveň s kožním krytem, nahradit kost implantátem a souběžně připravit kožní kryt ze stehna pacienta a našít mikroskopickou technikou do defektu vzniklého po resekci. Operace trvala cca 7,5 hodiny.

Kapka Naděje předala novorozeneckému oddělení KNTB přístroj za sto tisíc korun

30.4.2014
Novou ultrazvukovou sondu pro vyšetřování kyčlí novorozenců v hodnotě 100.000 korun dnes předala prezidentka nadačního fondu Kapka Naděje Vendula Svobodová novorozeneckému oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Dalšími 50 tisíci korunami přispěla Kapka Naděje na nákup dvou resuscitačních modelů.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn