Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Zaměstnanci nemocnice darovali 60 kabelek

28.3.2018
Celkem 60 kabelek, z toho dvě pánské aktovky, věnovali zaměstnanci Krajské nemocnice T. Bati do letošního ročníku charitativního projektu Kabelkový veletrh. Ten pořádá Naděje Zlín ve spolupráci se Zlínským deníkem.

Od 26. března zrušen zákaz návštěv

23.3.2018

Dle doporučení Krajské hygienické stanice Zlínského kraje ruší Krajská nemocnice T. Bati od pondělka 26. března zákaz návštěv. Ten byl letos kvůli narůstajícím počtům onemocnění chřipkou mimořádně dlouhý, ve zlínské nemocnici trval od 29. ledna.

24. březen připomíná Světový den tuberkulózy

23.3.2018

24. března 2018 to bude přesně 136 let od chvíle, kdy německý lékař Robert Koch odhalil bacil způsobující nemoc nazvanou tuberkulóza. Léčba tuberkulózy od těch dob značně pokročila a těžké formy tohoto onemocnění se v České republice vyskytují jen ojediněle.

Cenu Salvator získala vrchní sestra onkologie

23.3.2018
Ceny Salvator za rok 2017 již mají své držitele. Jednu z nich – konkrétně Cenu Deníku - získala také vrchní sestra Onkologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati Bohumila Vojtová.

Sloučení nukleární medicíny a radiologie v KNTB přinese především výhody

20.3.2018
Slučování takových pracovišť má svou logiku, a to nejen ve zlínské nemocnici. Racionálněji se využijí radiologičtí asistenti i zdravotní sestry a spojené pracoviště pak může pracovat efektivněji. Co je ale nejdůležitější, dojde i k racionálnější indikaci vhodné zobrazovací metody, tudíž pro pacienta k minimalizaci radiační zátěže.

Akce pro dárce krve – Daruj krev a relaxuj

19.3.2018
Resort Valachy Velké Karlovice připravil ve spolupráci se čtyřmi nemocnicemi Zlínského kraje speciální odměnu pro dárce krve. Každý, kdo přijde darovat krev od 1. do 30. dubna na transfúzní stanice nemocnic ve Zlíně, Uherském Hradišti, Vsetíně a Kroměříži, získá zvýhodněný vstup za symbolickou korunu do relaxačního centra Wellness Horal v Resortu Valachy.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn