Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Pánevní dno postavené na nohy

2.2.2018
Za pro laiky podivným názvem se skrývá soustava cvičení pánevního dna, kterým se věnuje se svým fyzioterapeutickým týmem primář Rehabilitačního oddělení Krajské nemocnice T. Bati MUDr. Pavol Skalka. Pánevní dno je podle něj jedna z klíčových svalových skupin.

Benefice Život je dar opět pomáhá onkologii

30.1.2018
Nadační fond Život je dar uspořádal v letošním roce již počtvrté benefiční den, jehož se 20. ledna zúčastnilo 1 107 lidí. Novinkou byl ples v Kongresovém centru Zlín, který celou akci zakončil. Výtěžek ještě není konečný, částka se však již teď vyšplhala na krásných 366 986 korun.

Také o druhé kolo voleb byl zájem mezi pacienty

26.1.2018
O druhé kolo prezidentských voleb projevili opět velký zájem také pacienti hospitalizovaní v Krajské nemocnici T. Bati. Členové volební komise je stejně jako v kole prvním navštívili s urnou přímo na nemocničním pokoji.

Zákaz návštěv v KNTB

26.1.2018
Vzhledem ke zvýšenému výskytu akutních respiračních a chřipkových onemocnění a na základě doporučení Krajské hygienické stanice Zlínského kraje je v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně s platností od pondělí 29. ledna 2018 vyhlášen zákaz návštěv. Zákaz platí až do odvolání. O znovu povolených návštěvách bude nemocnice veřejnost včas informovat.

Novinka potěší dárce krve

25.1.2018
Dárci krve v Krajské nemocnici T. Bati se mohou od 1. února těšit ze širší nabídky občerstvení. Zájemci si budou moci vybrat i teplou kuchyni nebo poukázku do nemocničního bufetu.

Vyšetření pomůže najít karcinom prostaty

16.1.2018
Radiologové na Oddělení zobrazovacích metod v Krajské nemocnici t. Bati dokáží jako jediní kraji přesněji identifikovat podezřelá ložiska rakoviny prostaty. Pacienti pak nemusí na urologii absolvovat tak velký počet biopsií jako v minulosti a co více – někteří nemusí biopsii podstoupit vůbec.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn