Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Denní stacionář na Kožním oddělení dostal nový „kabát“

1.3.2018
Denní stacionář Kožního oddělení Krajské nemocnice T. Bati slouží nejčastěji k ošetření pacientů s atopickým ekzémem a lupénkou. Jeho součástí jsou mimo jiné léčebné koupele. Právě koupelny nyní prošly celkovou opravou. 

Zlínská nemocnice hledá dobrovolníky

26.2.2018
V Krajské nemocnici T. Bati vzniklo Dobrovolnické centrum. Nemocnice teď hledá dobrovolníky napříč věkovými skupinami i zaměřením. Zájemci by měli mít hlavně chuť pomáhat druhým - především dlouhodobě nemocným pacientům, kteří oceňují jakýkoliv kontakt a rozptýlení.

Endoprotézu ramene začali lékaři operovat před šesti lety

21.2.2018
Ortopedické oddělení Krajské nemocnice T. Bati je jediné v kraji, které se systematicky věnuje endoprotetice ramene. Letos v únoru je to šest let, kdy lékaři ve Zlíně pacientovi poprvé voperovali endoprotézu ramenního kloubu. 

Valentýnská kapka krve již podesáté

14.2.2018
Český červený kříž pořádá každoročně ve spolupráci s Hematologicko-transfúzním oddělením Krajské nemocnice T. Bati Valentýnskou kapku krve. Letos akce slaví kulatiny, konala se již podesáté.

Kardiologičtí pacienti ocení novou metodu

13.2.2018
Kardiologové v Krajské nemocnici T. Bati začali používat nově speciální pomůcky k překonávání chronických uzávěrů koronární tepny. K získání osvědčení byl potřeba tzv. proctoring, tedy proškolení, které přímo na Kardiologickém oddělení prováděl specialista z Belfastu. 

Vznikla zajímavá kniha o paliativní péči v kardiologii

6.2.2018
Kardiolog Martin Gřiva, zástupce primáře Kardiologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati, napsal s kolektivem autorů knihu Paliativní péče v kardiologii. Jedná se o jeho první a ojedinělou monografii, která v mnoha ohledech začíná tam, kde ostatní kardiologické publikace končí. Kniha vyšla letos v lednu.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn