Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

V KNTB otevřeli nové pracoviště PET/CT, jediné ve Zlínském kraji

9.3.2016
Nové pracoviště s hybridním přístrojem PET/CT, jediným ve Zlínském kraji, dnes slavnostně otevřeli v Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB) ve Zlíně. Přístroj za 51 milion korun je umístěn v přístavbě budovy oddělení nukleární medicíny. Oficiálního zahájení provozu se zúčastnila náměstkyně ministra zdravotnictví ČR Lenka Teska Arnoštová, hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák a další hosté.

Úřední dny pacientské ombudsmanky v KNTB

1.3.2016
Od března 2016 dochází ke změně úředních dnů pacientské ombudsmanky PaedDr. Aleny Gajdůškové v kontaktním místě v KNTB. Lidé za ní mohou přijít každé poslední pondělí v měsíci, a to v době od 8 do 10 hodin. Kontaktovat  ji lze na e-mailu: gajduskova@pacienti.cz
     
Kancelář ombudsmanky je v 7. patře budovy ředitelství KNTB, dveře č. 716.

Kožní oddělení KNTB otevřelo ambulanci pro mateřská znaménka

29.2.2016
Specializovanou ambulanci pro pigmentové névy, jedinou ve Zlínském kraji vybavenou digitálním dermatoskopem a s návazností na onkodermatologickou komisi, má od letošního února kožní oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). V ambulanci lékaři pacientům vyšetří podezřelá mateřská znaménka s využitím ručního, případně digitálního dermatoskopu. Lidé se mohou objednat telefonicky na č. 57 755 2217.

Zlínská krajská nemocnice ruší zákaz návštěv

26.2.2016
Od pátku 26. února 2016 ruší zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), zákaz návštěv, a to na doporučení Krajské hygienické stanice (KHS) Zlínského kraje.

Podle informací KHS došlo na území okresu Zlín k poklesu hlášených respiračních infekcí.

Neurochirurgové KNTB učili chorvatské a slovinské kolegy operační techniky

19.2.2016
Neurochirurgové zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), učili v těchto dnech kolegy z Chorvatska a Slovinska nové operační techniky. Chorvatským lékařům ze Zagrebu ukázali miniinvazivní operační techniku VIPER, slovinské z Mariboru zasvětili do semiinvazivní techniky  MIDLF. Operacím předcházelo seznámení s diagnostikou, operační technikou a pooperační péčí.

Chystá se druhý ročník benefice na podporu onkologie v KNTB

9.2.2016
Druhý roční benefičního dne Život je dar na podporu onkologie zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), připravují jeho organizátoři na sobotu 20. února 2016. Uskuteční se na několika místech ve Zlíně a zájemci budou moci navštívit spoustu hudebních, divadelních, sportovních, tanečních akcí nebo různých workshopů. Novinkou druhého ročníku je aukce vzácných podepsaných darů, například dresů nebo hokejových holí předních českých sportovců. Vstupenka na celodenní program bude stát 99 korun. Benefiční den pořádá stejně jako loni nadační fond VITA DONUM EST.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn