Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Vyšetření pomůže najít karcinom prostaty

16.1.2018
Radiologové na Oddělení zobrazovacích metod v Krajské nemocnici t. Bati dokáží jako jediní kraji přesněji identifikovat podezřelá ložiska rakoviny prostaty. Pacienti pak nemusí na urologii absolvovat tak velký počet biopsií jako v minulosti a co více – někteří nemusí biopsii podstoupit vůbec.

Prezidenta volí také více než stovka pacientů KNTB

12.1.2018
Lidé, kterým jejich zdravotní stav neumožnil volit prezidenta v místě bydliště, nepřijdou o možnost vhodit do urny volební lístek. Členové volební komise je navštěvují přímo v nemocnici. Musí však mít voličský průkaz nebo být zapsáni na zvláštním seznamu voličů. 

Sestry v KNTB se vzdělávají v paliativní péči

11.1.2018
Sestry z několika oddělení absolvovaly v Krajské nemocnici T. Bati třídenní kurz paliativní a hospicové péče. Lektoři vzdělávacího centra paliativní péče Elnec školili sestry ve Zlínském kraje vůbec poprvé.

TŘI KRÁLOVÉ NAVŠTÍVILI DLOUHODOBĚ NEMOCNÉ PACIENTY

8.1.2018
Kašpar, Melichar a Baltazar - tři králové, kteří zavítali v sobotu 6. ledna také do Krajské nemocnice T. Bati. Navštívili pacienty Centra klinické gerontologie.

Benefiční den „Život je dar“ se blíží

4.1.2018
Už počtvrté se ve Zlíně uskuteční benefiční den Život je dar, akce, díky níž Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice T. Bati v minulých třech letech získalo úžasnou částku 891 598 Kč. Letos se mohou zájemci těšit na 20. leden.

Prvním miminkem roku 2018 je Jan z Otrokovic

2.1.2018
První miminko roku 2018 se v Krajské nemocnici T. Bati narodilo 1. ledna 2018 v čase 0:44. Jan Krkoška se tak stal i prvním dítětem Zlínského kraje.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn