Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

V BAŤOVCE ZAČAL KURZ PALIATIVNÍ A HOSPICOVÉ PÉČE

20.9.2021
V Krajské nemocnici T Bati ve Zlíně byl dnes zahájen třídenní základní kurz paliativní a hospicové péče. Jeho obsahem je nejen léčba bolesti a ostatních závažných symptomů spojených s těžkou nemocí, ale také etický, duchovní aspekt péče a nacvičování efektivní komunikace s pacienty, s rodinou i v rámci týmu.

V Baťovce začal třídenní kurz paliativní a hospicové péče

20.9.2021
V Krajské nemocnici T Bati ve Zlíně byl dnes zahájen třídenní základní kurz paliativní a hospicové péče. Jeho obsahem je nejen léčba bolesti a ostatních závažných symptomů spojených s těžkou nemocí, ale také etický, duchovní aspekt péče a nacvičování efektivní komunikace s pacienty, s rodinou i v rámci týmu. 

I díky spolupráci se společností VITAR přišlo v srpnu do zlínské nemocnice hodně dárců krve

16.9.2021
Hematologicko-transfúznímu oddělení zlínské nemocnice (HTO) se podařilo v měsíci srpnu uskutečnit celkem 1 295 odběrů krve. Velmi solidního čísla na tento letní měsíc, během kterého počty realizovaných odběrů pravidelně klesají z důvodu dovolených, se podařilo dosáhnout i díky spolupráci se společností VITAR, která každému dárci krve věnovala ihned po odběru jeden z doplňků stravy, které vyrábí. 

Kapka Naděje věnovala zlínské nemocnici pět resuscitátorů v celkové hodnotě 400 tisíc korun

14.9.2021
Nadační fond Kapka Naděje věnoval Novorozeneckému oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) pět resuscitátorů Lullaby Resus Plus včetně příslušenství. Dar v celkové hodnotě 400 tisíc korun dnes zdravotníkům osobně předala Vendula Pizingerová, zakladatelka a prezidentka tohoto nadačního fondu.

Neurochirurgie KNTB má k dispozici unikátní 3D RTG zobrazovací systém

13.9.2021
Neurochirurgické oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) používá unikátní robotický 3D RTG zobrazovací systém Loop-X, který je jediný svého druhu v České republice.  

KNTB chystá výstavbu centrálního pavilonu

11.9.2021
Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) připravuje výstavbu tzv. centrálního pavilonu. Předpokládané náklady ve výši 2 až 3 miliardy korun budou financovány z částky alokované v rozpočtu Zlínského kraje na výstavbu nové nemocnice. Zadávací řízení k veřejné zakázce na projektanta tohoto objektu bylo zahájeno 11. září.  

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn