Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Daruj krev s Korunkou Luhačovice

5.3.2018
Ve středu 7. března se na transfúzní stanici v Krajské nemocnici T. Bati uskuteční v čase 6:00 – 12:00 akce Daruj krev s Korunkou Luhačovice. Krev přijdou darovat i někteří hráči amerického fotbalu z týmu Zlín Golems nebo profesionální a dobrovolní hasiči. Akci podpoří také Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, které všem příchozím dárcům věnuje voucher na volnou vstupenku na aktuální krátkodobé výstavy.

Denní stacionář na Kožním oddělení dostal nový „kabát“

1.3.2018
Denní stacionář Kožního oddělení Krajské nemocnice T. Bati slouží nejčastěji k ošetření pacientů s atopickým ekzémem a lupénkou. Jeho součástí jsou mimo jiné léčebné koupele. Právě koupelny nyní prošly celkovou opravou. 

Zlínská nemocnice hledá dobrovolníky

26.2.2018
V Krajské nemocnici T. Bati vzniklo Dobrovolnické centrum. Nemocnice teď hledá dobrovolníky napříč věkovými skupinami i zaměřením. Zájemci by měli mít hlavně chuť pomáhat druhým - především dlouhodobě nemocným pacientům, kteří oceňují jakýkoliv kontakt a rozptýlení.

Endoprotézu ramene začali lékaři operovat před šesti lety

21.2.2018
Ortopedické oddělení Krajské nemocnice T. Bati je jediné v kraji, které se systematicky věnuje endoprotetice ramene. Letos v únoru je to šest let, kdy lékaři ve Zlíně pacientovi poprvé voperovali endoprotézu ramenního kloubu. 

Valentýnská kapka krve již podesáté

14.2.2018
Český červený kříž pořádá každoročně ve spolupráci s Hematologicko-transfúzním oddělením Krajské nemocnice T. Bati Valentýnskou kapku krve. Letos akce slaví kulatiny, konala se již podesáté.

Kardiologičtí pacienti ocení novou metodu

13.2.2018
Kardiologové v Krajské nemocnici T. Bati začali používat nově speciální pomůcky k překonávání chronických uzávěrů koronární tepny. K získání osvědčení byl potřeba tzv. proctoring, tedy proškolení, které přímo na Kardiologickém oddělení prováděl specialista z Belfastu. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn