Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Od června se mění systém vjezdu do nemocnice

31.5.2018
Od 1. června 2018 bude vjezd do Krajské nemocnice T. Bati za poplatek 5 korun. Ceník následujících hodin parkování se nijak nemění. Změna se týká vjezdu do nemocničního areálu u 21. pavilonu i parkovacího domu u budovy ředitelství KNTB a Krajské hygienické stanice ZK. Stále také platí, že kdo využije služeb jedné z lékáren KNTB, bude mít výjezd z nemocnice zdarma.

Děti budou hlídat další nové monitory dechu

30.5.2018
Nadace Křižovatka opět nadělovala v nemocnicích. V rámci projektu „Maminko, dýchám“ získalo 37 nových monitorů dechu za 74 tisíc korun také Novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati.

Den bez tabáku v areálu zlínské nemocnice

29.5.2018
Ve čtvrtek 31. května se bude v areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně konat Den bez tabáku. Naproti Bistra 51 u hlavní vrátnice budou zájemcům v čase 10 – 17 hodin odborníci z plicního oddělení radit, jak přestat kouřit.

Kapka naděje opět pomohla nemocným dětem

28.5.2018
Zástupci Nadačního fondu Kapka naděje v čele s prezidentkou Vendulou Pizingerovou dnes navštívili Novorozenecké a Dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Oběma oddělením věnovala Kapka naděje vybavení v hodnotě necelých 400 tisíc korun.

Přijďte na koncert do areálu nemocnice

22.5.2018
V areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně se ve čtvrtek 24. května v 15 hodin uskuteční koncert pod širým nebem nazvaný „Lékař léčí, hudba uzdravuje“. Na akci u nemocničního pavilonu č. 11 vystoupí Young Moravia Jazzband ze Základní umělecké školy Morava Zlín.

Hotelový šéfkuchař vařil v krajské nemocnici

18.5.2018

Pestřejší jídelníček pro zaměstnance i pacienty, častější využívání sezónních potravin, kreativnější dochucování. To vše se dnes snažil „vnést“ do vaření v kuchyni Krajské nemocnice T. Bati kreativní šéfkuchař Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích Pavel Václavík.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn