Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Projekt Dobrý skutek chce potěšit pacienty během Vánoc

15.11.2018
Dobrovolnické centrum Krajské nemocnice T. Bati pořádá letos poprvé vánoční projekt Dobrý skutek. Podstatou projektu je získat drobné dárky a udělat jimi radost pacientům, kteří jsou hospitalizováni během vánočních svátků.

Světový den diabetu napomáhá prevenci

14.11.2018
14. listopad je znám po celém světě mimo jiné jako Světový den diabetu. V České republice trpí diabetem neboli cukrovkou téměř desetina populace, ve Zlínském kraji to bylo v roce 2017 přes 76 tisíc lidí. 

Fotbalisté přijdou darovat krev

12.11.2018
V úterý 13. listopadu ve 13 hodin přivítá transfuzní stanice Krajské nemocnice T. Bati fotbalisty týmu FASTAV Zlín. Ti podpoří dárcovství krve i kostní dřeně.

Radiační onkologie zaujala širokou veřejnost i studenty

9.11.2018
Den otevřených dveří radiační onkologie Krajské nemocnice T. Bati přilákal k návštěvě tohoto pracoviště několik desítek lidí. Většinou se jednalo o studenty, přišli však také zájemci z řad veřejnosti.

Dobrovolníci z DDM Astra čtou dětem v nemocnici

6.11.2018
Dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati již pět let spolupracuje se zlínským Domem dětí a mládeže Astra. Pod vedením pedagogů chodí malým pacientům číst studenti i pracující.

Přijďte se podívat na pracoviště radiační onkologie

5.11.2018
Ve čtvrtek 8. listopadu se v čase od 14 do 17 hodin uskuteční v Krajské nemocnici T. Bati Den otevřených dveří radiační onkologie. Akce se koná každoročně u příležitosti Mezinárodního dne fyziků v medicíně a jako připomínka výročí narození Marie – Curie Sklodowské, významné vědkyně v oboru fyzika a chemie.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn