Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Radiofrekvenční léčbu nabízí KNTB jediná v kraji

21.12.2017
Radiofrekvenční terapie je neinvazivní léčba bolesti, spočívající v zavedení speciální jehly k nervové tkáni. Ve Zlínském kraji tuto léčbu nabízí jako jediná Krajská nemocnice T. Bati díky specialistům – algeziologům, kterých je na Moravě velmi málo.

Korunka nadělovala na neonatologii

20.12.2017
Zástupci neziskové organizace Korunka Luhačovice přinesli na Novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati vánoční nadílku. Nejednalo se pouze o dárky pro maminky a novorozence, ale také například o novorozeneckou digitální váhu v hodnotě 10 tisíc korun.

Dětské oddělení navštívili herci i fotbalisté

19.12.2017
Malí pacienti Dětského oddělení Krajské nemocnice T. Bati si mohli před Vánoci užít trochu radosti i během svého nemocničního pobytu. Navštívilo je totiž několik herců Městského divadla Zlín a někteří fotbalisté FC Fastav Zlín.

Nový stůl unese 250 kilového pacienta

11.12.2017
Operatéři v Krajské nemocnici T. Bati začali používat nový vysoko zátěžový operační stůl Trumpf. Důvodem k pořízení takového zařízení je narůstající počet silně obézních pacientů. Na klasickém operačním stole s nosností do 135 kilogramů může být totiž akutní operace pro takové pacienty riziková.

Mikuláš nezapomněl ani na malé pacienty

6.12.2017
Mikuláš s krásnými anděly a rozvernými čerty zavítal také na dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati. Studenti třetího ročníku Střední zdravotnické školy Zlín, kteří chodí na dětské oddělení pravidelně, potěšili malé pacienty nejen kostýmy a scénkami, ale také dárečky. Na otázku ohledně zlobení sice děti odpovídat nechtěly, zato potom ochotně Mikuláši předvedly básničky nebo písničky.

Nadace bude opět učit, jak správně pečovat o své blízké

6.12.2017
Nadační fond Zůstaneme doma ve spolupráci s Krajskou nemocnicí T. Bati nabízí už podruhé zdarma pomoc při péči o blízké v domácím prostředí. Lektorky fondu zájemce například naučí, jak zvládnout polohování, jak provést hygienu či vybrat správné pomůcky.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn