Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

V krajské nemocnici opět vařil hotelový šéfkuchař

14.9.2018

Letos již podruhé vařil v kuchyni Krajské nemocnice T. Bati šéfkuchař Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích Pavel Václavík. Pro zaměstnance i některé pacienty nachystal pestrý jídelníček.

Ve Zlíně se uskuteční gastroenterologická konference

13.9.2018

Již po páté se do Zlína sjedou sestry na Zlínskou gastroenterologickou konferenci. Uskuteční se 14. září, pořádá ji Centrum digestivní endoskopie Interního oddělení Krajské nemocnice T. Bati a Česká asociace sester.

Na podzim pozor na plísňové infekce

13.9.2018

Přechod z letní do uzavřené obuvi s sebou často nese také vznik plísňové infekce kůže. Nejčastěji ji způsobují dermatofyty a kvasinky, podle odborníků postihuje 10 - 30 procent populace. Ambulancemi Kožního oddělení KNTB prošly v roce 2017 téměř čtyři stovky takových pacientů.

Nový urgent bude mít nejmodernější vybavení v kraji

10.9.2018
Zrekonstruovaný urgentní příjem Krajské nemocnice T. Bati s akutní péčí na jednom místě s sebou přinese i další výhody pro personál a pacienty. Především nové přístroje, nová transportní lůžka i elektronický vyvolávací systém.

Zlínská nemocnice má zastoupení ve finále soutěže Nej sestřička

6.9.2018
Staniční sestra Centra klinické gerontologie Krajské nemocnice T. Bati Marcela Šagátová postoupila mezi dvanáct finalistů soutěže Batist Nej sestřička. Celorepublikové finálové klání se uskuteční 15. září v Náchodě.

Odborníci budou ve Zlíně diskutovat o geriatrii

5.9.2018
Ve Zlíně se 6. září uskuteční ve Vzdělávacím komplexu UTB celostátní konference zaměřená na geriatrii. Zlínský geriatrický den navštíví každoročně desítky odborníků z oblasti geriatrie, interny, kardiologie a dalších příbuzných oborů. Letos se koná již 23. ročník.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn