Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Režim lékáren během svátků

22.12.2017
28. a 29. prosince budou kvůli inventurám zavřeny hlavní lékárna Krajské nemocnice T. Bati (u závory) a výdejna léků (v budově Krajské hygienické stanice). Hlavní lékárna však bude otevřena i přes svátky. 

Krásné vánoční svátky i celý nový rok

22.12.2017
Přejeme všem našim pacientům, klientům, obchodním partnerům a všem příznivcům Krajské nemocnice T. Bati krásné a klidné vánoční svátky v kruhu nejbližších a do nového roku všechno nejlepší - hlavně pevné zdraví, dobré nervy, pohodu a splněná přání.

Radiofrekvenční léčbu nabízí KNTB jediná v kraji

21.12.2017
Radiofrekvenční terapie je neinvazivní léčba bolesti, spočívající v zavedení speciální jehly k nervové tkáni. Ve Zlínském kraji tuto léčbu nabízí jako jediná Krajská nemocnice T. Bati díky specialistům – algeziologům, kterých je na Moravě velmi málo.

Korunka nadělovala na neonatologii

20.12.2017
Zástupci neziskové organizace Korunka Luhačovice přinesli na Novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati vánoční nadílku. Nejednalo se pouze o dárky pro maminky a novorozence, ale také například o novorozeneckou digitální váhu v hodnotě 10 tisíc korun.

Dětské oddělení navštívili herci i fotbalisté

19.12.2017
Malí pacienti Dětského oddělení Krajské nemocnice T. Bati si mohli před Vánoci užít trochu radosti i během svého nemocničního pobytu. Navštívilo je totiž několik herců Městského divadla Zlín a někteří fotbalisté FC Fastav Zlín.

Nový stůl unese 250 kilového pacienta

11.12.2017
Operatéři v Krajské nemocnici T. Bati začali používat nový vysoko zátěžový operační stůl Trumpf. Důvodem k pořízení takového zařízení je narůstající počet silně obézních pacientů. Na klasickém operačním stole s nosností do 135 kilogramů může být totiž akutní operace pro takové pacienty riziková.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn