Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Soutěž O studentskou krev má své výherce

3.5.2018
Již po šesté se uskutečnila soutěž O Studentskou krev, která se vždy každý rok vyhlašuje v rámci konference Cesty krve. Pořádá ji Oblastní spolek Českého červeného kříže Zlín ve spolupráci s Hematologicko transfúzním oddělením Krajské nemocnice T. Bati.

Novorozenci ve Zlíně mají nový transportní inkubátor

2.5.2018
Novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati získalo nový moderní transportní inkubátor za téměř dva a půl milionu korun. Slouží pro okamžitý transport akutně vzniklých patologických stavů novorozenců, které vyžadují specializovanou péči.

Plicní oddělení KNTB zve na Den astmatu

30.4.2018
Ve čtvrtek 3. května se v čase 8 – 15 hodin uskuteční v plicní ambulanci v 11. pavilonu Krajské nemocnice T. Bati Den astmatu. Zájemci se budou moci nechat vyšetřit na spirometru, k dispozici bude také lékař pneumolog a alergolog ke konzultacím zdravotního stavu. 

Zapojte se do ankety Pracovník roku ve zdravotních službách ZK

27.4.2018
Zlínský kraj vyhlásil 5. ročník ankety „Pracovník roku ve zdravotních službách Zlínského kraje“. Cílem ankety je uznání práce a posílení prestiže zdravotníků ze zdravotnických zařízení působících ve Zlínském kraji. Záštitu nad anketou převzal Jiří Čunek, hejtman Zlínského kraje.

Zlínští hasiči navštívili malé pacienty

27.4.2018
Profesionální hasiči ze Zlína navštívili Dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati. Hospitalizovaným dětem vyprávěli o své práci, zábavným způsobem je také dokázali poučit.

Neurochirurgové v KNTB vyzkoušeli poprvé exoskop

25.4.2018
Neurochirurgové v Krajské nemocnici T. Bati jako jedni z prvních lékařů v České republice vyzkoušeli nový exoskop VITOM 3D pro miniinvazivní otevřené operace. Přístroj kombinuje endoskopickou technologii se zvětšeným 3D obrazem operačního pole podobně jako u mikroskopu. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn