Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Dobrovolníci z DDM Astra čtou dětem v nemocnici

6.11.2018
Dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati již pět let spolupracuje se zlínským Domem dětí a mládeže Astra. Pod vedením pedagogů chodí malým pacientům číst studenti i pracující.

Přijďte se podívat na pracoviště radiační onkologie

5.11.2018
Ve čtvrtek 8. listopadu se v čase od 14 do 17 hodin uskuteční v Krajské nemocnici T. Bati Den otevřených dveří radiační onkologie. Akce se koná každoročně u příležitosti Mezinárodního dne fyziků v medicíně a jako připomínka výročí narození Marie – Curie Sklodowské, významné vědkyně v oboru fyzika a chemie.

Seminář přiblížil novinky z oblasti dermatologie a onkologie

2.11.2018
V Krajské nemocnici T. Bati se uskutečnil mezioborový seminář pro dermatovenerology a onkology ze Zlínského kraje. Akce pořádaná kožním oddělením zlínské nemocnice se koná každoročně, letos byl seminář zaměřen na problematiku kožní toxicity při moderní onkologické léčbě. 

Nový přístroj pomůže pacientům s fibrilací síní

30.10.2018
Kardiologické oddělení Krajské nemocnice T. Bati získalo nový přístroj za pět milionů korun. Jedná se o mapovací systém Carto 3, který využívá elektromagnetickou technologii k vytváření trojrozměrných map srdečních struktur pacienta v reálném čase. Pacienti s fibrilací síní (druh arytmie) již kvůli zákroku nemusejí dojíždět do nemocnic mimo Zlínský kraj.

Nadace opět naučí, jak pečovat o své blízké

25.10.2018
Nadační fond Zůstaneme doma nabízí znovu zdarma pomoc při péči o blízké v domácím prostředí. Lektorky fondu pořádají pravidelně seminář, při kterém zájemce například naučí, jak zvládnout polohování, jak provést hygienu či vybrat správné pomůcky. Nejbližším termínem v Krajské nemocnici T. Bati je pátek 26. října.

Přijďte darovat krev – Půl litru naděje

22.10.2018
Ve středu 24. října se na transfuzní stanici v Krajské nemocnici T. Bati uskuteční tradiční akce Půl litru naděje, kterou pořádá Rádio Kiss, aby podpořilo bezplatné dárcovství krve. Tentokrát přizvali ke spolupráci také Městskou policii Zlín.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn