Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Den bez tabáku v KNTB využily desítky lidí

1.6.2018
Preventivní akci Den bez tabáku, která se dnes uskutečnila v areálu Krajské nemocnice T. Bati, využilo přes šedesát zájemců. Větší částí z nich byli kuřáci, kteří potřebovali poradit, jak s tímto nešvarem skončit, někteří si však také přišli pro rady, jak kouření rozmluvit svým rodinným příslušníkům nebo kamarádům.

Od června se mění systém vjezdu do nemocnice

31.5.2018
Od 1. června 2018 bude vjezd do Krajské nemocnice T. Bati za poplatek 5 korun. Ceník následujících hodin parkování se nijak nemění. Změna se týká vjezdu do nemocničního areálu u 21. pavilonu i parkovacího domu u budovy ředitelství KNTB a Krajské hygienické stanice ZK. Stále také platí, že kdo využije služeb jedné z lékáren KNTB, bude mít výjezd z nemocnice zdarma.

Děti budou hlídat další nové monitory dechu

30.5.2018
Nadace Křižovatka opět nadělovala v nemocnicích. V rámci projektu „Maminko, dýchám“ získalo 37 nových monitorů dechu za 74 tisíc korun také Novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati.

Den bez tabáku v areálu zlínské nemocnice

29.5.2018
Ve čtvrtek 31. května se bude v areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně konat Den bez tabáku. Naproti Bistra 51 u hlavní vrátnice budou zájemcům v čase 10 – 17 hodin odborníci z plicního oddělení radit, jak přestat kouřit.

Kapka naděje opět pomohla nemocným dětem

28.5.2018
Zástupci Nadačního fondu Kapka naděje v čele s prezidentkou Vendulou Pizingerovou dnes navštívili Novorozenecké a Dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Oběma oddělením věnovala Kapka naděje vybavení v hodnotě necelých 400 tisíc korun.

Přijďte na koncert do areálu nemocnice

22.5.2018
V areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně se ve čtvrtek 24. května v 15 hodin uskuteční koncert pod širým nebem nazvaný „Lékař léčí, hudba uzdravuje“. Na akci u nemocničního pavilonu č. 11 vystoupí Young Moravia Jazzband ze Základní umělecké školy Morava Zlín.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn