Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Ve zlínské nemocnici točili filmaři seriál

4.9.2018
V Krajské nemocnici T. Bati natáčeli filmaři nový seriál pro děti nazvaný Kriminálka 5.C. Herec Bolek Polívka si zahrál pacienta na chirurgii, kterého přišel navštívit vnuk s kamarády.

MR artrografie zlepšila diagnostiku kloubů

31.8.2018
Oddělení zobrazovacích metod v Krajské nemocnici T. Bati je jediné ve Zlínském kraji, které pomocí magnetické rezonance vyšetřuje klouby s aplikací tekutiny přímo do kloubu. Tzv. MR artrografie umožňuje ve vybraných případech mnohem lépe rozlišit jednotlivé struktury kloubu a jejich poškození.

Projekt Jedu na dřeň opět pomáhal

28.8.2018
Součástí Barum Czech Rally Zlín byla i letos akce Jedu na dřeň, která několikrát ročně na různých akcích pomáhá shánět nové dárce kostní dřeně. Odběry zajišťoval personál Hematologicko-transfuzního oddělení Krajské nemocnice T. Bati a zájemců bylo opravdu hodně.

Prvorepubliková řezačka poputuje do muzea

22.8.2018
Je až s podivem, jaké historické „poklady“ se mohou skrývat v prostorách Krajské nemocnice T.Bati. Kupodivu se nejedná o žádné zdravotnické přístroje, ale konkrétně o tzv. kolovou řezačku papíru.

Zlínská nemocnice chce postavit zaměstnaneckou školku

16.8.2018

Mateřská škola by měla vyrůst přímo v areálu Krajské nemocnice T. Bati, a to v klidnější zóně směrem k městské části Příluky. V současné době vzniká projekt, pokud vše půjde podle plánu, první děti do školky nastoupí v září příštího roku.
 

Country festival „přinesl“ zlínské onkologii přes sto tisíc korun

13.8.2018
V sobotu 11. srpna se uskutečnil v Zádveřicích u Zlína první ročník country festivalu Bundy zelený. Kromě milovníků trampské a country hudby se tady také sešli lidé, kteří chtěli pomoci Komplexnímu onkologickému centru Krajské nemocnice T. Bati.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn