Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Vojáci poskytují v KNTB účinnou pomoc

22.11.2021
Janu Rábelovi se v posledních dnech zcela změnil život. Neplní vojenské úkoly a povinnosti u 73. tankového praporu v Přáslavicích u Olomouce, ale stará se ve zlínské nemocnici o pacienty s onemocněním covid-19. A to jak při denních, tak i nočních službách. 

Předčasné porody doma, Baťovka s nimi má mnohaleté zkušenosti

16.11.2021
Na paní Marcelu přišly porodní kontrakce v 29. týdnu těhotenství. Zastihly ji doma na chodbě. Stačila přivolat „záchranku“, než však dorazila, dítě bylo na světě. Dýchalo spontánně, i když s potížemi, maminka mu poskytla potřebné teplo a záchranáři po základním ošetření přivolali novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. 

S covidovými pacienty pomáhají v Baťovce zdravotníci od hasičů, ve čtvrtek se připojí vojáci

15.11.2021
S péčí o pacienty s onemocněním covid-19 budou Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně (KNTB) pomáhat vojáci Armády České republiky. Čtyři nastoupí ve čtvrtek 18. listopadu, od počátku prosince by se mohl jejich počet zvednout na šest. V Baťovce už pomáhají zdravotníci z Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje (HZS ZK). Na odběrovém místě, kde se odebírají vzorky pro laboratorní PCR testy, vždy pracuje jeden z nich.

Nedoklubko přivezlo do zlínské nemocnice dárky pro předčasně narozené děti

11.11.2021
Oblečení, háčkované chobotničky, časopisy… Organizace Nedoklubko, která podporuje rodiče předčasně narozených a nezralých dětí, přivezla do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) spoustu dárků. 

Fotbalisté Fastavu Zlín přišli v rámci akce Movember na preventivní vyšetření

9.11.2021
Fotbalisté zlínského Fastavu Václav Procházka (snímku první zleva), Martin Fillo (uprostřed) a Tomáš Poznar přišli k nám do Baťovky na preventivní vyšetření prostaty. A to v rámci tradiční kampaně Movember, která má upozornit zejména muže na rizika onemocnění rakovinou.

Výběrové řízení na místo ředitele či ředitelky MŠ Baťovka

9.11.2021
Představenstvo Krajské nemocnice Tomáše Bati, a. s., Zlín, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa Ředitel/ka MŠ Baťovka s nástupem od 1. 12. 2021.  

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn