Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Zpozorněte, blíží se období chřipek

9.1.2019
Hygienici varují, že konec ledna a začátek února může znamenat období chřipkových epidemií. Na rozdíl od nachlazení je chřipka poměrně vážné, systémové onemocnění, které může vést k rozvoji závažných komplikací i u zdravých jedinců.

Prvním miminkem města Zlína je holčička Natálie

3.1.2019
První miminko města Zlína se narodilo 2. ledna 2019 v čase 12:36. Je to holčička Natálie s trvalým bydlištěm ve zlínské městské části Štípa. Dnes jí přišli poblahopřát primátor Zlína Jiří Korec a člen představenstva Krajské nemocnice T. Bati Vlastimil Vajdák.

První dítě Zlínského kraje je Štěpán z Luhačovic

2.1.2019
Prvním miminkem Zlínského kraje v roce 2019 je Štěpán Kubáček z Luhačovic. Dnes mu přišli popřát a předat dárky předseda představenstva Nemocnic Zlínského kraje MUDr. Radomír Maráček a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek.

Svátky v nemocnici byly spíše klidnější

27.12.2018
Lékaři během vánočních svátků ošetřili desítky lidí. Často se jednalo o běžné záležitosti, došlo však také na kosti v krku. Ve zlínské porodnici se na Štědrý den narodily čtyři děti – jedna holčička a tři chlapci.

Krásné vánoční svátky i celý nový rok 2019

21.12.2018

Přejeme všem našim pacientům, klientům, obchodním partnerům a všem příznivcům Krajské nemocnice T. Bati krásné a klidné vánoční svátky v kruhu nejbližších a do nového roku všechno nejlepší - hlavně pevné zdraví, dobré nervy, pohodu a splněná přání.

Režim lékáren během svátků

21.12.2018

Během vánočních svátků a Nového roku bude upravena provozní doba lékáren v  Krajské nemocnice T. Bati.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn