Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Režim lékáren během svátků

21.12.2018

Během vánočních svátků a Nového roku bude upravena provozní doba lékáren v  Krajské nemocnice T. Bati.

Pacientům na geriatrii zpívali dobrovolníci koledy

21.12.2018

Stejně jako v loňském roce i letos zavítali před vánočními svátky za pacienty Centra klinické gerontologie dobrovolníci zlínského evangelického kostela. Jejich uskupení připravilo pásmo koled a povídání, se kterým obešli dlouhodobě nemocné v Krajské nemocnici T. Bati.

Nedoklubko obdarovalo maminky předčasně narozených dětí

20.12.2018

Organizace Nedoklubko, která podporuje rodiče předčasně narozených dětí, přijela do Krajské nemocnice T. Bati rozdat dárky. S blížícími se vánočními svátky chtěli zástupci této společnosti udělat maminkám předčasně narozených miminek radost a potěšit je.

Exkurze zbavila děti strachu ze zubaře

20.12.2018

Malé děti ze zlínské mateřské školy Prštné se přišly podívat na Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie v Krajské nemocnici T. Bati. Cílem bylo ukázat jim, že bolest a stres u zubaře je v dnešní době spíše dogma.

Projekt Dobrý skutek oslovil stovky lidí

18.12.2018

Dobrovolnické centrum Krajské nemocnice T. Bati letos poprvé pořádalo vánoční projekt Dobrý skutek. Podstatou projektu bylo získat drobné dárky a udělat jimi radost pacientům, hospitalizovaným během vánočních svátků.

Nový laser pomůže s problémy pohybového aparátu

13.12.2018
Rehabilitační oddělení Krajské nemocnice T. Bati začalo používat nový vysokovýkonný terapeutický laser. Pomůže nemocným s úpornými bolestmi pohybového aparátu.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn