Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Na Štědrý den lékaři ošetřili desítky pacientů

25.12.2017
Ani sváteční Štědrý den nezměnil nic na tom, že do nemocnic ve Zlínském kraji chodili za lékaři pacienti se svými problémy. V ambulancích jich ošetřili mnoho desítek.

Režim lékáren během svátků

22.12.2017
28. a 29. prosince budou kvůli inventurám zavřeny hlavní lékárna Krajské nemocnice T. Bati (u závory) a výdejna léků (v budově Krajské hygienické stanice). Hlavní lékárna však bude otevřena i přes svátky. 

Krásné vánoční svátky i celý nový rok

22.12.2017
Přejeme všem našim pacientům, klientům, obchodním partnerům a všem příznivcům Krajské nemocnice T. Bati krásné a klidné vánoční svátky v kruhu nejbližších a do nového roku všechno nejlepší - hlavně pevné zdraví, dobré nervy, pohodu a splněná přání.

Radiofrekvenční léčbu nabízí KNTB jediná v kraji

21.12.2017
Radiofrekvenční terapie je neinvazivní léčba bolesti, spočívající v zavedení speciální jehly k nervové tkáni. Ve Zlínském kraji tuto léčbu nabízí jako jediná Krajská nemocnice T. Bati díky specialistům – algeziologům, kterých je na Moravě velmi málo.

Korunka nadělovala na neonatologii

20.12.2017
Zástupci neziskové organizace Korunka Luhačovice přinesli na Novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati vánoční nadílku. Nejednalo se pouze o dárky pro maminky a novorozence, ale také například o novorozeneckou digitální váhu v hodnotě 10 tisíc korun.

Dětské oddělení navštívili herci i fotbalisté

19.12.2017
Malí pacienti Dětského oddělení Krajské nemocnice T. Bati si mohli před Vánoci užít trochu radosti i během svého nemocničního pobytu. Navštívilo je totiž několik herců Městského divadla Zlín a někteří fotbalisté FC Fastav Zlín.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn