Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Centrum pro závislé na tabáku uspořádá odborný kurz - Sestry pomáhají přestat kouřit

14.11.2019
Sestry pomáhají přestat kouřit. Odborný kurz s tímto názvem chystá na 4. prosince 2019 Společnost pro léčbu závislosti na tabáku v prostorách Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, a to ve spolupráci s místním Centrem pro závislé na tabáku. Určen je zejména pro zdravotní sestry, lékárníky, psychology a adiktology, tedy specialisty, kteří se zabývají závislostmi.

Odsávačky, analyzátor a šoker - mléčná kuchyně zlínské nemocnice má k dispozici nové přístroje

13.11.2019
Profesionální odsávačky mateřského mléka, analyzátor a šoker - takzvaná „mléčná kuchyně“ při Novorozeneckém oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně získala další špičkové vybavení. Kvalita péče poskytované nově narozeným dětem v největší porodnici Zlínského kraje se tak opět zvyšuje. Vybavení za více než 1,4 milionu korun pořídilo zdravotnické zařízení díky spolufinancování z fondů Evropské unie.

Charitativní NEO CUP pomohl předčasně narozeným dětem částkou téměř 560 tisíc korun

11.11.2019
Úžasná atmosféra, sportovní výkony, zábava pro celé rodiny, a hlavně velká pomoc těm nejmenším. Takový byl pátý ročník charitativní akce NEO CUP, který se uskutečnil v sobotu ve sportovní hale v Otrokovicích. Pro podporu předčasně narozených dětí v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně se mezi dárci vybralo 560 tisíc korun. Akce, kterou už tradičně uspřádal Moraviaman team Otrokovice, z.s., se účastnila více než tisícovka dospělých a dětí.

Dobrý skutek. Lidé mohou obdarovat pacienty, kteří stráví Vánoce na lůžku ve zlínské nemocnici

7.11.2019
Také letos může kdokoliv udělat dobrý skutek. Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně spustila další ročník dobrovolnické akce, jejímž prostřednictvím mohou lidé zpříjemnit vánoční svátky pacientům, kteří budou zůstávat na nemocničním lůžku i během vánočních svátků.

Radiační onkologie zlínské nemocnice zve zájemce o medicínskou fyziku na Den otevřených dveří

4.11.2019
Přístroje, zajímavé a praktické informace a také seznámení s celým průběhem radioterapie čeká účastníky Dne otevřených dveří na pracovišti radiační onkologie při Onkologickém oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Akce se uskuteční ve čtvrtek 7. listopadu od 14 do 17 hodin v přízemí pavilonu 21A.

Setkání na téma implantace totální endoprotézy - pacienti si mohli kloubní náhrady i osahat

31.10.2019
Všechno, co souvisí s implantací totální endoprotézy, bylo tématem říjnového setkání pacientů se zdravotníky Ortopedického oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Akce, jež byla určená pro ty, kteří se na náhradu poškozeného kyčelního, kolenního nebo ramenního kloubu připravují, se uskutečnila vůbec poprvé. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn