Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Předvánoční kampaň Srdce pro Baťovku pomůže zlínské nemocnici

1.12.2021
Oblíbené Hitrádio Zlín spustilo předvánoční kampaň s názvem Srdce pro Baťovku. V jejím rámci si mohou zájemci zakoupit speciálně vyrobené baňky ve tvaru srdce, zabalené do dárkového balení. Výtěžek akce pomůže zakoupit nový sedací nábytek pro Gynekologicko-porodnické oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Nastávající maminky tak budou moci trávit důležité životní chvíle v mnohem příjemnějším a modernějším prostředí. 

Návštěva Zdravotních klaunů proběhla smíchuplně

30.11.2021
Hodně a smíchu a pohody, tak vypadala v pondělí 29. listopadu návštěva Zdravotních klaunů v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně. Jako klaunští kurýři předali dárky a hlavně symbolických 20 minut smíchu a podpory zdravotnickému personálu.

Zdravotníci z Baťovky podali už více než 150 000 dávek vakcíny proti onemocnění covid-19

29.11.2021
Počet dávek vakcín proti onemocnění covid-19 podaných zdravotníky Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně dnes překročil číslo 150 000. Baťovka tak svou aktivitou a nasazením významně přispívá k ochraně obyvatel Zlínského kraje před touto nemocí.  

KNTB uzavírá pro veřejnost některá pracoviště

26.11.2021
Od pondělí 29. listopadu uzavírá Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně pro veřejnost obě bistra, jídelnu, knihovnu a Zásilkovnu. Důvodem je omezení vstupu veřejnosti do areálu a provozů nemocnice.
KNTB děkuje za pochopení. 

Porodnice Baťovky má nový vstup

24.11.2021
Elegantní, a přitom přehledný a praktický. Vstup do budovy 31 v areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB), ve které se nachází novorozenecké a gynekologicko-porodnické oddělení, je nově zrekonstruován. V současné podobě nabízí výrazně větší komfort jak pacientům a návštěvníkům, tak i zdravotnickému personálu.

Krajská nemocnice Tomáše Bati omezila od pondělí 22 listopadu plánované výkony

22.11.2021
Vzhledem k sílící pandemii onemocnění covid-19 ve Zlínském kraji a narůstajícímu počtu hospitalizovaných pacientů s tímto onemocněním v Krajské nemocnici T.Bati přistoupilo vedení KNTB ve Zlíně k nucenému přerušení plánovaných výkonů. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn