Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Lidé se dnes v areálu nemocnice mohli poradit s odborníky, jak skoncovat s kouřením

31.5.2019
Chtěl bych přestat kouřit, ale sám na to nestačím. Podobná sdělení si dnes nejčastěji vyslechli zdravotníci Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, kteří během dne nabízeli odbornou pomoc kuřákům ve stanu blízko hlavní brány do nemocničního areálu. Zdravotnické zařízení se i letos připojilo ke Světovému dni bez tabáku.

Herci Arnošt Goldflam a Pavel Nový četli malým pacientům na dětském oddělení

28.5.2019
Pohádkové čtení v podání Arnošta Goldflama a Pavla Nového dnes zpříjemnilo odpoledne malým pacientům na Dětském oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Pro tuto příležitost si herci vybrali knihu Tatínek není k zahození, kterou pro děti napsal právě Arnošt Goldflam. Jídelnu oddělení zaplnilo asi patnáct hospitalizovaných dětí, pohádky si ale s chutí poslechli i jejich rodiče a také zdravotníci.

Chcete přestat kouřit? Zlínská nemocnice nabízí odbornou pomoc a zve na Světový den bez tabáku

28.5.2019
Odborné rady, možnost změřit si množství oxidu uhelnatého ve vydechovaném vzduchu, informační materiály - Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se v pátek 31. května 2019 znovu připojí k mezinárodní kampani Světový den bez tabáku. Akce je určena nejen kuřákům, kteří se závislosti na tabáku chtějí zbavit, ale také jejich rodinným příslušníkům a přátelům. 

Kapka naděje vybavila dětské oddělení novými postýlkami pro kojence a batolata

27.5.2019
Šestnáct nových polohovacích postýlek pro kojence a batolata získalo Dětské oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Dar od Nadačního fondu Kapka naděje přišla dnes přímo do zdravotnického zařízení osobně předat zakladatelka a prezidentka nadace Vendula Pizingerová. Nové vybavení v hodnotě 300 tisíc korun pomůže nahradit starší postýlky a výrazně tak zvýší komfort malých dětí během pobytu v nemocnici. 

Den urgentní medicíny připomíná celosvětový trend v neodkladné péči

27.5.2019
Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně postupně mění systém příjmu pacientů s akutní změnou zdravotního stavu. Budování urgentních příjmů je trendem v organizaci neodkladné a akutní péče v celém světě. Jejich význam má připomenout Den urgentní medicíny - Eemergency Medicine Day, který připadá na 27. května a loni byl vyhlášen poprvé.

Nová nemocnice ve Zlíně? Informace o projektu najdete přehledně na novém webu a facebooku

23.5.2019

Fakta, časový harmonogram výstavby, odpovědi na nejčastější otázky, ale i třeba reakce na mýty - spoustu informací obsahuje web věnovaný projektu nové nemocnice ve Zlíně - Malenovicích. Nalézt ho lze prostřednictvím odkazu www.vasenemocnicezlin.cz. Aktuální informace a možnost každodenní komunikace nabízí i facebookový profil www.facebook.com/krajskanemocnicezlin/.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn