Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Na Štědrý den se v KNTB narodily tři holčičky, ošetřeny byly desítky pacientů

28.12.2016
Tři holčičky se na Štědrý den narodily ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Dostaly jména Elen, Veronika a Stela a všechny přišly na svět spontánním porodem. V ambulancích nemocnice ošetřili zdravotníci desítky pacientů.

Nemocné děti v KNTB dostaly knížky, četli jim z nich fotbalisté, herci i primátor

20.12.2016
Malou vánoční nadílku dostali dnes malí pacienti dětského oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Dostali plyšové hračky a knížky, z kterých jim četli fotbalisté FC Fastav Zlín, herci zlínského divadla i primátor Zlína.

Další dobrovolnice jsou připraveny číst nemocným dětem v KNTB

19.12.2016
Pětadvacet studentek zlínské univerzity absolvovalo v minulých dnech v pořadí 2. seminář pro dobrovolníky pravidelného čtení pacientům v dětském oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Učili se například rétoriku – umění předčítat. Nemocným dětem v KNTB čtou studenti už od roku 2012, a to dvakrát v týdnu v odpoledních hodinách.

Při zpívání pro všechny nemocné děti předají fotbalisté Zlína šek pro KNTB

15.12.2016
Vánoční zpívání pro všechny nemocné děti – to je název pásma vánočních písniček a povídání, které se uskuteční v pondělí 19. prosince 2016 na zlínském Náměstí Míru. V pořadu vystoupí skupina Šajtar, moderátorem akce je herec zlínského divadla Radovan Král. V průběhu programu předají fotbalisté FASTAVu Zlín finanční dar pro dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

Urologové v KNTB operují zhoubné nádory prostaty laparoskopicky

14.12.2016
Od letošního listopadu operují urologové zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), zhoubné nádory prostaty laparoskopicky. K dnešnímu dni touto metodou odoperovali čtyři pacienty, na leden příštího roku už mají objednaných dalších osm. Výhodou proti běžné otevřené radikální prostatektomii je šetrnější způsob pro pacienta a kratší doba hospitalizace a rekonvalescence. Kromě toho nemusejí být pacienti ze Zlínského kraje laparoskopickou metodou operováni na jiných pracovištích.

Lékárny KNTB budou mezi svátky uzavřeny, ve svátky bude fungovat pohotovost

14.12.2016
Z důvodu inventury bude ve dnech 28. až 31. 12. 2016 pro veřejnost uzavřena lékárna v přední části areálu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) a také výdejna léků v budově ředitelství KNTB.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn