Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Svátky v nemocnici byly spíše klidnější

27.12.2018
Lékaři během vánočních svátků ošetřili desítky lidí. Často se jednalo o běžné záležitosti, došlo však také na kosti v krku. Ve zlínské porodnici se na Štědrý den narodily čtyři děti – jedna holčička a tři chlapci.

Krásné vánoční svátky i celý nový rok 2019

21.12.2018

Přejeme všem našim pacientům, klientům, obchodním partnerům a všem příznivcům Krajské nemocnice T. Bati krásné a klidné vánoční svátky v kruhu nejbližších a do nového roku všechno nejlepší - hlavně pevné zdraví, dobré nervy, pohodu a splněná přání.

Režim lékáren během svátků

21.12.2018

Během vánočních svátků a Nového roku bude upravena provozní doba lékáren v  Krajské nemocnice T. Bati.

Pacientům na geriatrii zpívali dobrovolníci koledy

21.12.2018

Stejně jako v loňském roce i letos zavítali před vánočními svátky za pacienty Centra klinické gerontologie dobrovolníci zlínského evangelického kostela. Jejich uskupení připravilo pásmo koled a povídání, se kterým obešli dlouhodobě nemocné v Krajské nemocnici T. Bati.

Nedoklubko obdarovalo maminky předčasně narozených dětí

20.12.2018

Organizace Nedoklubko, která podporuje rodiče předčasně narozených dětí, přijela do Krajské nemocnice T. Bati rozdat dárky. S blížícími se vánočními svátky chtěli zástupci této společnosti udělat maminkám předčasně narozených miminek radost a potěšit je.

Exkurze zbavila děti strachu ze zubaře

20.12.2018

Malé děti ze zlínské mateřské školy Prštné se přišly podívat na Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie v Krajské nemocnici T. Bati. Cílem bylo ukázat jim, že bolest a stres u zubaře je v dnešní době spíše dogma.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn