Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Světový den diabetu napomáhá prevenci

14.11.2018
14. listopad je znám po celém světě mimo jiné jako Světový den diabetu. V České republice trpí diabetem neboli cukrovkou téměř desetina populace, ve Zlínském kraji to bylo v roce 2017 přes 76 tisíc lidí. 

Fotbalisté přijdou darovat krev

12.11.2018
V úterý 13. listopadu ve 13 hodin přivítá transfuzní stanice Krajské nemocnice T. Bati fotbalisty týmu FASTAV Zlín. Ti podpoří dárcovství krve i kostní dřeně.

Radiační onkologie zaujala širokou veřejnost i studenty

9.11.2018
Den otevřených dveří radiační onkologie Krajské nemocnice T. Bati přilákal k návštěvě tohoto pracoviště několik desítek lidí. Většinou se jednalo o studenty, přišli však také zájemci z řad veřejnosti.

Dobrovolníci z DDM Astra čtou dětem v nemocnici

6.11.2018
Dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati již pět let spolupracuje se zlínským Domem dětí a mládeže Astra. Pod vedením pedagogů chodí malým pacientům číst studenti i pracující.

Přijďte se podívat na pracoviště radiační onkologie

5.11.2018
Ve čtvrtek 8. listopadu se v čase od 14 do 17 hodin uskuteční v Krajské nemocnici T. Bati Den otevřených dveří radiační onkologie. Akce se koná každoročně u příležitosti Mezinárodního dne fyziků v medicíně a jako připomínka výročí narození Marie – Curie Sklodowské, významné vědkyně v oboru fyzika a chemie.

Seminář přiblížil novinky z oblasti dermatologie a onkologie

2.11.2018
V Krajské nemocnici T. Bati se uskutečnil mezioborový seminář pro dermatovenerology a onkology ze Zlínského kraje. Akce pořádaná kožním oddělením zlínské nemocnice se koná každoročně, letos byl seminář zaměřen na problematiku kožní toxicity při moderní onkologické léčbě. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn