Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Novorozence ve zlínské porodnici budou chránit nové monitory dechu od Nadace Křižovatka

26.6.2020
Dalších šestadvacet nových monitorů dechu dnes předala Nadace Křižovatka v porodnici Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Dar v celkové hodnotě 52 tisíc korun pořídila díky finanční podpoře společností PREVENTADO, Continental Barum, MITAS, Teplárna Otrokovice a Local Energies. Monitory, které jsou dnes už nepostradatelnou pomůckou v prevenci Syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS), dodává nadace na novorozenecká a dětská oddělení nemocnic v České republice už 25 let.

Knihovna i Zásilkovna ve zlínské nemocnici bude od zítřka opět otevřena

24.6.2020
Od čtvrtka 25. 6. bude znovu otevřena knihovna. Navštívit ji bude možné v běžných otevíracích časech. Nabídne rozsah služeb v plném rozsahu a to včetně Zásilkovny, jak pro zaměstnance, tak pro externí uživatele. 

Těžko uvěřitelný los přisoudil Mudříkům opět druhé místo v kampani Do práce na kole

19.6.2020
Los rozhodl, že jsou opět druhé. Těžko uvěřitelná náhoda potkala Dagmar Studýnkovou a Adélu Maňákovou, lékařky Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, při vyhlašování výsledků letošní motivační kampaně Do práce na kole. Stejně jako v roce 2019 měly šanci na vítězství v kategorii Týmová pravidelnost. A stejně jako loni los rozhodl, že skončily druhé.

Paliativní kurz pomáhá sestrám vyrovnat se s náročnou péčí o těžce nemocné a umírající

15.6.2020
Přednášky i interaktivní lekce, předávání cenných zkušeností. Podpůrný a paliativní tým Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně uspořádal už třetí ročník intenzívního kurzu pro zdravotní sestry, které pracují s umírajícími pacienty a jejich rodinami. Třídenní program absolvovalo 29 účastnic, všechny pracují ve zlínské nemocnici.

Mění se organizace vjezdu a výjezdu pro držitele průkazu ZTP přijíždějící do areálu nemocnice

14.6.2020
Podmínky pro držitele průkazu ZTP pro vjezd do areálu a výjezd z areálu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se od 15. června 2020 mění. Všichni držitelé průkazu od dnešního dne do nemocnice nově vjíždějí přes závoru u budovy číslo 21 (vjezd z ulice Zálešná), kde si odeberou vjezdový lístek. Ven z areálu ovšem vyjedou hlavní vrátnicí (výjezd do ulice Havlíčkovo nábřeží) bez nutnosti se prokazovat vjezdovým lístkem, tedy pouze po předložení průkazu ZTP pracovníkovi ostrahy, přičemž držitel průkazu ZTP musí být přítomen ve vozidle.
 

Pro dárce krve jsou připraveny vitamínové balíčky, nemocnice zve na akce se společností VITAR

12.6.2020
Daruj krev s VITARem ve čtvrtek 18. června, Měsíc s VITARem v srpnu. Hematologicko-transfuzní stanice Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně obnovila po pauze způsobené koronavirovou pandemií spolupráci s významným výrobcem vitamínů a dalších doplňků stravy z regionu. Dobrovolní dárci se tak mohou těšit na odměnu od této společnosti.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn