Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Těžko uvěřitelný los přisoudil Mudříkům opět druhé místo v kampani Do práce na kole

19.6.2020
Los rozhodl, že jsou opět druhé. Těžko uvěřitelná náhoda potkala Dagmar Studýnkovou a Adélu Maňákovou, lékařky Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, při vyhlašování výsledků letošní motivační kampaně Do práce na kole. Stejně jako v roce 2019 měly šanci na vítězství v kategorii Týmová pravidelnost. A stejně jako loni los rozhodl, že skončily druhé.

Paliativní kurz pomáhá sestrám vyrovnat se s náročnou péčí o těžce nemocné a umírající

15.6.2020
Přednášky i interaktivní lekce, předávání cenných zkušeností. Podpůrný a paliativní tým Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně uspořádal už třetí ročník intenzívního kurzu pro zdravotní sestry, které pracují s umírajícími pacienty a jejich rodinami. Třídenní program absolvovalo 29 účastnic, všechny pracují ve zlínské nemocnici.

Mění se organizace vjezdu a výjezdu pro držitele průkazu ZTP přijíždějící do areálu nemocnice

14.6.2020
Podmínky pro držitele průkazu ZTP pro vjezd do areálu a výjezd z areálu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se od 15. června 2020 mění. Všichni držitelé průkazu od dnešního dne do nemocnice nově vjíždějí přes závoru u budovy číslo 21 (vjezd z ulice Zálešná), kde si odeberou vjezdový lístek. Ven z areálu ovšem vyjedou hlavní vrátnicí (výjezd do ulice Havlíčkovo nábřeží) bez nutnosti se prokazovat vjezdovým lístkem, tedy pouze po předložení průkazu ZTP pracovníkovi ostrahy, přičemž držitel průkazu ZTP musí být přítomen ve vozidle.
 

Pro dárce krve jsou připraveny vitamínové balíčky, nemocnice zve na akce se společností VITAR

12.6.2020
Daruj krev s VITARem ve čtvrtek 18. června, Měsíc s VITARem v srpnu. Hematologicko-transfuzní stanice Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně obnovila po pauze způsobené koronavirovou pandemií spolupráci s významným výrobcem vitamínů a dalších doplňků stravy z regionu. Dobrovolní dárci se tak mohou těšit na odměnu od této společnosti.

Odběry krve byly v květnu už bez omezení, nemocnice zaznamenaly velkou přízeň dárců

9.6.2020
Nemocnice založené Zlínským krajem obnovily během května v plném rozsahu odběry krve od dobrovolných dárců. A ti chodili ve velkých počtech. Nárůsty ve srovnání s květnem minulého roku zaznamenala hematologicko-transfuzní oddělení ve Zlíně, Uherském Hradišti, Vsetíně i Kroměříži.

Nejnavštěvovanější nákupní stránky v regionu pomohly nemocnici částkou přes 20 tisíc korun

8.6.2020
Nejnavštěvovanější nákupní www stránky v regionu, portál Slevíci, a jeho návštěvníci pomohli Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně částkou 22 900 korun. Jde o výtěžek téměř měsíc trvající akce, kdy byla z každého uskutečněného nákupu část vybraného obnosu věnována zdravotnickému zařízení na nákup hygienických potřeb, léčiv a dalších materiálů potřebných pro zvládnutí pandemie koronaviru.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn