Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Očkování pouze po předchozí registraci a rezervaci termínu, očkovací centrum KNTB upravuje podmínky pro zájemce o očkování

27.10.2021
Očkovací centrum KNTB upozorňuje na změnu organizace provozu. Od 28.10.2021 očkuje pouze zájemce po předchozí registraci a rezervaci konkrétního termínu, a to vzhledem ke skokovému nárůstu zájmu o očkování. 

Změny v testování veřejnosti

27.10.2021
Od 1. listopadu 2021 Ministerstvo zdravotnictví ČR zrušilo bezplatné testování veřejnosti na onemocnění covid-19. Testování je od uvedeného termínu hrazeno zdravotní pojišťovnou a to... 

Mobilní tým Baťovky zahájil očkování seniorů třetí dávkou vakcíny proti onemocnění covid-19

27.10.2021
Mobilní očkovací tým Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) dnes začal aplikovat seniorům třetí, takzvanou posilovací dávku vakcíny proti onemocnění covid-19. Vydal se za nimi do slušovického domova Na Dubíčku a do zařízení pro osoby se zdravotním postižením ve Fryštáku.  Do poloviny listopadu navštíví dalších 14 domovů pro seniory po celém Zlínsku. 

Do Luhačovic se sjela pediatrická elita, mezinárodní pediatrický kongres zaštiťuje Dětské oddělení KNTB

22.10.2021
Čeští a slovenští pediatři se sešli na 16. Festivalu kazuistik v Luhačovicích. Od 22. do 24. října 2021 zde zazní na šest desítek přednášek, akce přilákala více než pět set lékařů primární péče a klinických pracovníků.

Nadační fond LA VIDA LOCA věnoval dalších 10 kufříků pro odložené děti

22.10.2021
Novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně spolupracuje už několik let s Nadačním fondem LA VIDA LOCA a to v rámci projektu Život v kufříku. V jeho rámci dostává od nadačního fondu kufříky pro děti, které míří po narození do náhradní rodičovské péče. 

K zákazu návštěv přistoupila i KNTB

20.10.2021
Více než desítka hospitalizovaných pacientů s onemocněním COVID 19 z celkového počtu 55, kteří se aktuálně nacházejí v pěti nemocnicích Zlínského kraje, leží v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně. Na základě zhoršující se epidemické situace ve Zlínském kraji a doporučení KHS Zlín přistoupilo také vedení KNTB k vyhlášení omezení návštěv s platností od 21.10.2021. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn