Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Upozornění pro pacienty, kteří směřují do nemocnice k akutnímu stomatologickému ošetření

17.3.2020
V případě potřeby akutního stomatologického ošetření prosíme pacienty, aby se spojili telefonicky s recepcí oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie KNTB a.s. na čísle 577 552 312, kde budete informováni o dalším postupu. Důrazně Vás žádáme, nevstupujte bez předchozí domluvy do budovy 21. Můžete nakazit ostatní pacienty a ošetřující zdravotnický personál.
 

Informujeme pacienty, že nařízení Vlády ČR uzavřelo pro veřejnost i obě nemocniční bistra

14.3.2020
Upozorňujeme pacienty, že nemocniční provozovny BISTRO 51 a BISTRO 26 jsou v souvislosti s nařízením Vlády České republiky až do odvolání uzavřeny pro veřejnost a slouží pouze pro potřeby zaměstnanců Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Děkujeme za pochopení.

Zákaz návštěv v nemocnici nadále trvá, doprovod u porodu je možný s omezeními

13.3.2020
Dnes jsme obdrželi nové rozhodnutí Krajské hygienické stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně, které připouští i doprovod otce či jiných osob u porodu, pokud nebyly v posledních 14 dnech před porodem v zemi s vysokým rizikem přenosu nákazy. Zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně nadále trvá.

Dárci krve mohou k odběru, pro transfúzní oddělení neplatí zákaz shromáždění nad 30 osob

13.3.2020
Hematologicko-transfúzní oddělení v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně reaguje na nařízení Vlády České republiky ze dne 12. března 2020, dle kterého platí zákaz shromáždění více než 30 osob. Toto nařízení se NEVZTAHUJE na činnost zařízení transfuzní služby. Podle odborníků je vzhledem k nárůstu počtu onemocnění novým koronavirem v České republice a v Evropě doporučena měsíční pauza v darování krve u dárců, kteří se vrátili z oblastí zasažených touto infekcí. Samozřejmě platí, že k odběru by měli přijít jen lidé, kteří se cítí dobře a jsou zdraví.

Zákaz se zpřísnil, nemocnice dostaly nařízení zakázat návštěvy porodnic a dětských oddělení

12.3.2020
Návštěvy v porodnicích, na novorozeneckých a dětských odděleních jsou od včerejšího odpoledne zakázány rovněž ve všech čtyřech nemocnicích Zlínského kraje. Opaření se týká i doprovodu žen, které přicházejí k porodu. Nemocnice, které návštěvy ve svých areálech zakázaly už dříve, dostaly včera nařízení z Krajské hygienické stanice Zlínského kraje, aby původní zákazy ještě zpřísnily. Podle krajských hygieniků se jedná o mimořádné opatření související s nárůstem počtu onemocnění novým koronavirem v České republice.

Charitativní koncert podpořil onkologické centrum nemocnice částkou přesahující 65 tisíc korun

11.3.2020
Projekt Pomáháme onkologii nově podpořil činnost Komplexního onkologického centra Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně částkou 65 264 korun. Šlo o výtěžek druhého ročníku charitativního koncertu s názvem "I hudba může pomoci“, který se uskutečnil ve 14I15 Baťově institutu ve Zlíně. Šek s vybranou částkou převzala Bohunka Vojtová, vrchní sestra onkologického centra, z rukou Marka Šikuly, zástupce pořádajícího projektu. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn