Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Nemocnice Zlínského kraje uspěly v hodnocení pacientů, zaměstnanců i v oblasti finančního zdraví

1.12.2020
Nemocnice založené Zlínským krajem uspěly v 15. ročníku tradičního celostátního srovnávacího průzkumu „Nejlepší nemocnice ČR 2020“, který realizuje společnost HealthCare Institute. V rámci regionu si nemocnice ve Zlíně, Vsetíně a Kroměříži rozdělily první příčky hned ve třech ze čtyř klíčových oblastí.
 

Skupina dárců rekonvalescentní plazmy se dnes rozrostla o profesionální hasiče

26.11.2020
Snahu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně zajistit takzvanou rekonvalescentní plazmu pro léčbu těžkých případů onemocnění COVID-19 dnes podpořili profesionálové z Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje (HZS ZLK). Odběry podstoupilo na hematologicko-transfuzním oddělení hned deset z nich.

Sedm policistů dnes darovalo ve zlínské nemocnici rekonvalescentní plazmu

25.11.2020
Sedm příslušníků pohotovostního a eskortního oddělení Policie ČR ve Zlíně se stalo dárci takzvané rekonvalescentní plazmy, která je velmi důležitá při léčbě těžkých případů onemocnění covid-19. Krev, jejíž součástí plazma je, darovali dnes na Hematologicko-transfuzním oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Členové nového vedení Zlínského kraje navštívili nemocnice a zajímali se o situaci v nich

25.11.2020
Všechny krajské nemocnice navštívil během včerejška a dneška hejtman Zlínského kraje Radim Holiš společně s náměstkyní pro zdravotnictví Olgou Sehnalovou a předsedkyní sociálního výboru Alenou Gajdůškovou. Do nemocnice ve Vsetíně a ve Valašském Meziříčí zavítal také radní Zbyněk Fojtíček s darem od občanů a dobrovolných hasičů Bystřičky.

Nemocnice ve Zlíně se dnes rozzářila symboly dobra a energie v rámci akce Světlo lékařům

24.11.2020
Budova číslo 26 v areálu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se dnes v podvečer rozzářila symboly srdce a baterky. Největší zdravotnické zařízení v regionu se tak připojilo k celorepublikové akci „Světlo lékařům“, jejímž smyslem je podpořit zdravotníky, pečovatele v domovech pro seniory a dobrovolníky v nelehkém boji s onemocněním covid-19.

Lékárna stihla inventuru v rekordním čase, oficína ve 14. pavilonu tak bude v neděli otevřena

21.11.2020
Ačkoliv měla být vzhledem k plánované inventuře pro veřejnost uzavřena lékárna Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně po celý tento víkend, jejím zaměstnancům se podařilo vše stihnout v rekordním čase. Lékárna ve 14. pavilonu bude proto v neděli 22. 11. 2020 otevřena, jak je o víkendu běžné, tedy na zazvonění s výdejem přes výdejní okénko. Otevírací doba je od 8.00 do 20.00 hodin s polední přestávkou od 12.30 do 13.00 hodin.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn