Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Nedoklubko přivezlo do zlínské nemocnice dárky pro předčasně narozené děti

11.11.2021
Oblečení, háčkované chobotničky, časopisy… Organizace Nedoklubko, která podporuje rodiče předčasně narozených a nezralých dětí, přivezla do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) spoustu dárků. 

Fotbalisté Fastavu Zlín přišli v rámci akce Movember na preventivní vyšetření

9.11.2021
Fotbalisté zlínského Fastavu Václav Procházka (snímku první zleva), Martin Fillo (uprostřed) a Tomáš Poznar přišli k nám do Baťovky na preventivní vyšetření prostaty. A to v rámci tradiční kampaně Movember, která má upozornit zejména muže na rizika onemocnění rakovinou.

Výběrové řízení na místo ředitele či ředitelky MŠ Baťovka

9.11.2021
Představenstvo Krajské nemocnice Tomáše Bati, a. s., Zlín, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa Ředitel/ka MŠ Baťovka s nástupem od 1. 12. 2021.  

Zdravotníci, ale i veřejnost dostanou možnost zhlédnout dokumentární film Jednotka intenzivního života

5.11.2021
Zdravotníci zabývající se paliativní péčí a další zájemci z řad odborné, ale i laické veřejnosti dostanou možnost zhlédnout dokumentární film s názvem Jednotka intenzivního života, a to ještě před jeho uvedením v kinech. Promítání se uskuteční v prostorách Z klubu Městského divadla Zlín 8.11.2021 v 18 hod. 

Fotbalisté Zlína a Baťovka zvou muže na preventivní vyšetření prostaty

4.11.2021
Fotbalisté prvoligového Fastavu Zlín se připojili k tradiční kampani Movember, která má upozornit zejména muže na rizika onemocnění rakovinou. A společně s Krajskou nemocnicí T. Bati je zvou na preventivní vyšetření prostaty, které bude možné podstoupit ve druhé polovině listopadu v urologické ambulanci Baťovky. 

Soutěž bourání prádelny byla vypsána v souladu se zákonem

3.11.2021
Na Zastupitelstvu Zlínského kraje dne 1.11. 2021 bylo řečeno, že soutěž bourání prádelny byla postavená diskriminačně, že byla předem připravená a korupční. Toto tvrzení jednoznačně odmítáme. Soutěž bourání prádelny byla vypsána v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek. Výběrové řízení bylo otevřeno všem firmám, které by o zakázku měly zájem a které mají odborné zkušenosti s bouráním objektu v areálu nemocnice.
Soutěž probíhá transparentně.  

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn