Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Reakce KNTB k článkům v MF Dnes

3.6.2010
Deník MF Dnes zveřejnil dne 28.5.2010 články týkající se propuštění radiologického fyzika Mgr. Jidřicha Žaludka. Vzhledem k nepravdivým informacím, jež uvádí jak Mgr.Žaludek, tak autor článku, podává vedení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), k případu následující vysvětlení.
Mgr. Žaludkovi byla dána výpověď z pracovního poměru dne 14.11.2008 z důvodu porušení pracovních povinností. Důvodem výpovědi bylo porušení povinnosti, když Mgr. Žaludek v rozporu s výslovným a přímým pokynem nadřízených zaměstnanců, tj. primáře onkologického oddělení MUDr. Kohoutka a fyzičky Mgr. Kašpárkové, povolil spuštění ozařovače Gullmay a jeho klinický provoz, ačkoliv si byl vědom, že dosud nejsou k dispozici výsledky zkoušky dlouhodobé stability a Státní úřad pro jadernou bezpečnost (SÚJB) nepovolil spuštění přístroje.

KNTB zajišťuje od března výjezdovou LSPP

3.3.2009
Nově od 1. března 2009 zajišťuje výjezdovou lékařskou službu první pomoci (LSPP) vlastními silami Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) ve Zlíně. Občané se na ni mohou obrátit ve všední dny od 17:00 do 22:00 a o sobotách, nedělích a ve svátky od 8:00 do 22:00 hodin. Telefonní číslo na LSPP je 577 554 455.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn