Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Vjezd do zlínské krajské nemocnice mají zdarma také držitelé průkazů ZTP

25.3.2011
S platností od čtvrtku 24.3.2011 mají vozidla zdravotně postižených osob – držitelů průkazů ZTP vjezd do Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně zdarma. Dosud se tato výhoda týkala jen držitelů průkazů ZTP/P a onkologických pacientů.

Od pátku budou ve zlínské krajské nemocnici zakázány návštěvy

10.3.2011
Vzhledem k opětnému vzestupu akutních respiračních infekcí a zvýšenému výskytu chřipkových onemocnění budou od pátku 11. března 2011 v Krajské nemocnici T. Bati, a. s., ve Zlíně zakázány návštěvy.

Nemocnice informovala zastupitele kraje o své současnosti a budoucnosti

22.2.2011
O současnosti a budoucnosti Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně informovalo v pondělí 21.2.2011 její vedení zastupitele Zlínského kraje. Pozvalo je na společné jednání za účasti primářů a vrchních sester.

Zlínská krajská nemocnice ruší od úterý 22. února zákaz návštěv

21.2.2011
Na základě doporučení hygieniků ruší Krajská nemocnice T. Bati a. s. (KNTB), ve Zlíně od úterý 22. února 2011 zákaz návštěv v nemocnici.

Zlínská krajská nemocnice je připravena zajistit od 1. března akutní péči pacientům

16.2.2011
Zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), si je vědoma své odpovědnosti v zajištění péče ve specializovaných centrech zřizovaných Ministerstvem zdravotnictví ČR a prohlašuje, že od 1.3.2011 zajistí akutní péči ve specializovaných centrech v KNTB.

Krajská nemocnice dokončuje prostory pro přístroje do kardiologického centra

4.2.2011
Příprava prostor pro umístění druhé angiografické linky a RTG systému pro komplexní elektrofyziologická vyšetření, jež budou součástí kardiologického centra pro dospělé ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), finišuje.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn