Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Zlínská krajská nemocnice je připravena zajistit od 1. března akutní péči pacientům

16.2.2011
Zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), si je vědoma své odpovědnosti v zajištění péče ve specializovaných centrech zřizovaných Ministerstvem zdravotnictví ČR a prohlašuje, že od 1.3.2011 zajistí akutní péči ve specializovaných centrech v KNTB.

Krajská nemocnice dokončuje prostory pro přístroje do kardiologického centra

4.2.2011
Příprava prostor pro umístění druhé angiografické linky a RTG systému pro komplexní elektrofyziologická vyšetření, jež budou součástí kardiologického centra pro dospělé ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), finišuje.

Pacienti a návštěvníci za vjezd do KNTB zaplatí

28.1.2011
Od úterý 1. února 2011 začnou pacienti a návštěvníci platit za vjezd do areálu Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Zdarma bude pouze vjezd na dobu 30 minut pro vyložení nebo naložení pacienta. Za každých dalších započatých 30 minut řidič zaplatí 20 Kč.

Pacienti a návštěvníci budou od 1. února platit za vjezd do zlínské krajské nemocnice

28.1.2011
Od úterý 1. února 2011 začnou návštěvníci a pacienti Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně platit za vjezd do jejího areálu. Zdarma bude pouze vjezd na dobu 30 minut pro vyložení nebo naložení pacienta. Za každých dalších započatých 30 minut řidič zaplatí 20 korun. Pokud zůstane hospitalizovaný pacient v areálu parkovat i v nočních hodinách, pak mu bude v době od 20.00 do 5.00 účtován poplatek 10 korun za hodinu.

Od pondělí budou ve zlínské krajské nemocnici zakázány návštěvy

21.1.2011
Vzhledem k vzestupu akutních respiračních infekcí a výraznému vzestupu výskytu chřipkových onemocnění budou od pondělí 24. ledna 2011 v Krajské nemocnici T. Bati, a. s., ve Zlíně zakázány návštěvy.

Pavlík, první letošní dítě Zlínského kraje i Zlína, dostal tři velké plyšové medvědy

3.1.2011
Pavlíka Halenčáka, který se letos narodil jako první dítě ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), a je současně prvním letošním miminkem Zlínského kraje a města Zlína, dnes v porodnici navštívili hejtman Stanislav Mišák, primátor Miroslav Adámek a ředitel KNTB Bohuslav Škubal.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn