Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

V péči Centra pro biologickou léčbu psoriázy je v KNTB 16 nemocných

25.10.2011
Šestnáct pacientů, kteří trpí těžkou formou psoriázy neboli lupénky, je v péči Centra pro biologickou léčbu psoriázy v Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

Operace v přímém přenosu sledují účastníci konference v 3D zobrazení

21.10.2011
Ve dnech 21. a 22. října 2011 se ve Velkém kině ve Zlíně koná čtvrtý ročník odborné mezinárodní konference State of the Art v urologynekologii a rekonstrukční pánevní chirurgii.

Primář novorozeneckého oddělení KNTB je kandidátem na Purpurové srdce

20.10.2011
Primář novorozeneckého oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), Jozef Macko je jedním z 12 kandidátů z celé České republiky na udělení ceny Purpurové srdce v kategorii Osobnost široké veřejnosti.

Možnost prohlédnout si oční oddělení zlínské krajské nemocnice využilo na 150 lidí

6.10.2011
Zhruba 150 lidí využilo dnes možnost prohlédnout si oční oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), které pro veřejnost uspořádalo Den otevřených dveří.

Oční oddělení zlínské krajské nemocnice se už potřetí otevře široké veřejnosti

3.10.2011
Den otevřených dveří pro širokou veřejnost pořádá ve čtvrtek 6. října 2011 od 9 do 17 hodin oční oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Navazuje tak na úspěšnost akce v předchozích dvou letech, kdy se jí pokaždé zúčastnily na tři stovky lidí.

Infekční oddělení nabízí poradenství a očkování před cestou do zahraničí

30.9.2011
Poradenství a očkování před cestou do zahraničí nabízí infekční oddělení KNTB. Zájemce lékaři naočkují proti žloutence typu A, B nebo A+B, proti žluté zimnici, břišnímu tyfu, vzteklině, meningokokovým onemocněním i klíšťové encefalitidě.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn