Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Lékárna krajské nemocnice je součástí centra dozoru nad léčivými přípravky

6.4.2011
Od letošního 1. března je v Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB ), ve Zlíně založeno Regionální farmakovigilanční centrum pro Zlínský kraj. Oficiálně jej zřídil Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) a je součástí lékárny KNTB. Patří do sítě regionálních center v ČR, kterých bude v pilotní fázi založeno šest. Cílem fungování centra je osvěta zdravotnických pracovníků, jak a kam hlásit případy nežádoucích účinků léků.

Od pátku jsou ve zlínské krajské nemocnici opět povoleny návštěvy

31.3.2011
Na základě doporučení hygieniků ruší Krajská nemocnice T. Bati a. s. (KNTB), ve Zlíně od pátku 1. dubna 2011 zákaz návštěv v nemocnici.

Novorozenecké oddělení převzalo inkubátory od Nadace Děti-kultura-sport

29.3.2011
Tři inkubátory intenzivní péče dostalo novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně od Nadace Děti-kultura-sport.

Vjezd do KNTB mají zdarma také držitelé průkazů ZTP

25.3.2011
S platností od čtvrtku 24.3.2011 mají vozidla zdravotně postižených osob - držitelů průkazů ZTP vjezd do Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně zdarma. Dosud se tato výhoda týkala jen držitelů průkazů ZTP/P a onkologických pacientů. Nově budou držitelé uvedených průkazů vjíždět do areálu nemocnice a vyjíždět z něj přes hlavní vrátnici, kde strážní služba zkontroluje zmíněné průkazy. Ve vozidle je nutná přítomnost držitele průkazu. Onkologičtí pacienti však mají vjezd a výjezd nadále u 21. pavilonu – onkologického centra.

Vjezd do zlínské krajské nemocnice mají zdarma také držitelé průkazů ZTP

25.3.2011
S platností od čtvrtku 24.3.2011 mají vozidla zdravotně postižených osob – držitelů průkazů ZTP vjezd do Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně zdarma. Dosud se tato výhoda týkala jen držitelů průkazů ZTP/P a onkologických pacientů.

Od pátku budou ve zlínské krajské nemocnici zakázány návštěvy

10.3.2011
Vzhledem k opětnému vzestupu akutních respiračních infekcí a zvýšenému výskytu chřipkových onemocnění budou od pátku 11. března 2011 v Krajské nemocnici T. Bati, a. s., ve Zlíně zakázány návštěvy.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn