Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Krajská nemocnice přechází na novou verzi lékárenského informačního systému

25.5.2011
Na novou verzi stávajícího lékárenského informačního systému přechází v těchto dnech lékárna Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

Předseda Senátu M. Štěch navštívil nemocnici, přislíbil pomoc při úhradách péče

25.5.2011
Předseda Senátu Parlamentu České republiky Milan Štěch dnes navštívil Krajskou nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Na programu bylo setkání s jejím vedením, primáři a vrchními sestrami a následovala prohlídka kožního oddělení.

Nápis u busty Tomáše Bati v areálu zlínské krajské nemocnice je už opraven

24.5.2011
Několik týdnů scházel na pamětní desce Tomáše Bati seniora, která je umístěná na zdi altánku v areálu zlínské Krajské nemocnice, a. s. (KNTB), nápis s jeho citátem.

Nemocnice opravila nevyužívaný pavilon a umístila v něm 17 lůžek následné péče

17.5.2011
Zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), dokončila v těchto dnech rekonstrukci 10. pavilonu, který nebyl poslední asi dva roky využívaný. V opravených prostorách umístilo Gerontologické centrum KNTB 17 lůžek následné péče, kterých má celkem 146.

Vyšetřit změny na kůži si nechalo téměř 90 lidí, u čtyř pacientů zachytili lékaři nádor

9.5.2011
Do ambulancí kožního oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně dnes přišlo 87 lidí, aby si nechali zdarma zkontrolovat mateřská znaménka nebo pigmentaci či podezřelé změny na kůži.

Ve zlínské nemocnici dnes slavnostně otevřeli Kardiovaskulární centrum pro dospělé

6.5.2011
Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně dnes v rekonstruovaných prostorách interní kliniky otevřela Kardiovaskulární centrum pro dospělé. Díky evropské dotaci pořídila do centra 22 přístrojů za téměř 60 milionů korun.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn