Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Očkování proti onemocnění COVID-19 mohou podstoupit i samoplátci

30.11.-0001
Od pondělí 14. června mohou podstoupit očkování proti onemocnění COVID-19 také samoplátci, tedy osoby nepojištěné v systému veřejného zdravotního pojištění v České republice nebo ostatních státech Evropské unie. K očkování se musí předem přihlásit na konkrétní termín, a to prostřednictvím odkazu www.registrace.mzcr.cz/samoplatci, případně portálu crs.mzcr.cz a dlaždice Očkování pro samoplátce. Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) aplikuje vakcíny ve velkokapacitním očkovacím centru, které je zřízené v prostorách zlínské PSG arény na adrese Březnická 5513, hned nad Zimním stadionem Luďka Čajky u silničního tahu na Uherské Hradiště.

Radnice ve Zlíně se zbarví do růžova v rámci Světového dne boje proti mozkové mrtvici

30.11.-0001
 Radnice ve Zlíně bude v sobotu 15. května večer osvícena na růžovo. V rámci Světového dne boje proti mozkové mrtvici, který připadá na tento den, se tak připojí k iniciativě upozorňující na problematiku cévní mozkové příhody, která je druhou nejčastější příčinou úmrtí v Česku. 

Pro očkování je nutná registrace a rezervace konkrétního termínu

30.11.-0001
 Při očkování proti onemocnění COVID-19 je třeba dodržet několik pravidel. Především je nutná registrace v centrálním systému a následná rezervace konkrétního termínu! Tato povinnost platí pro 80+, 70+, učitele i zdravotníky. Také rizikoví pacienti, které k očkování doporučí specialista či praktický lékař, musí mít platnou rezervaci na konkrétní termín.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn