Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Klienti chráněných dílen přivezli do nemocnice své výrobky

20.3.2012
Prodejní výstava výrobků klientů chráněných dílen ERGO Zlín, která se dnes uskutečnila ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), přilákala jako vždy hodně zájemců.

Pacient napadl v nemocnici personál a zdemoloval zařízení

20.3.2012
Nepříjemný zážitek z pondělní noci mají zdravotníci lůžkové části traumatologického oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Z dosud nevyjasněných příčin zde totiž v nočních hodinách napadl pacient zdravotnický personál a demoloval zařízení. Předběžná škoda je vyčíslena na cca 100.000 korun.

Zlínská krajská nemocnice dostala 30 monitorů ke kontrole dechu novorozenců

1.3.2012

Třicet monitorů babysense II v celkové hodnotě 87.000 korun předali dnes novorozeneckému oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně zástupci brněnské Nadace Křižovatka. Nadace na ně získala finance od sponzorů. Monitory jsou důležité pro kontrolu dechu novorozenců.

Zlínská krajská nemocnice má nové prostory pro dlouhodobou intenzivní péči

1.3.2012
Nové pracoviště dlouhodobé intenzivní péče (DIP) s 10 lůžky má zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Je v prostorách opraveného 12. pavilonu v přední části areálu nemocnice a dnes tam byli umístěni první pacienti. Úpravy pavilonu začaly na začátku loňského listopadu a stály 14,5 milionu korun, které hradí Zlínský kraj. Opravy zajišťovala firma MANAG Zlín. Dosud bylo pracoviště DIP od svého vzniku v září 2011 provizorně umístěno v 17. pavilonu.

Lékaři KNTB ošetřili za 24 hodin 162 pacientů s poraněním po pádu na sněhu a náledí

29.2.2012
Náročnou službu měli v úterý 28. února lékaři traumatologického oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Během 24hodinové služby totiž v úrazových ambulancích ošetřili 162 pacientů, kteří sem přišli nebo byli přivezeni s poraněním nebo úrazem způsobeným při pádu na sněhu a náledí. Ošetřených bylo minimálně o 50 více, než jiné dny.

Ortopedie nemocnice dostala od sponzora postele za víc než půl milionu korun

22.2.2012
Šestatřicet nových polohovacích postelí pro pacienty dostalo ortopedické oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), sponzorským darem od společnosti VITAR Zlín. Postele za 544.800 korun dnes nemocnici oficiálně předal generální ředitel VITARu Vladimír Polášek.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn