Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Skvělá práce! Primáři Tomáši Gabrhelíkovi a kolektivu ARIM zlínské nemocnice poděkovali členové leteckého klubu

19.7.2021
Velké háčkované srdce, kniha o 11. stíhacím pluku Žatec, hrnek s leteckou tématikou… a především velké osobní poděkování! Práci a výsledky Tomáše Gabrhelíka, primáře ARIM Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně a krajského koordinátora intenzivní péče ve Zlínském kraji ocenili členové respektovaného Leteckého klubu gen. Karla Mrázka, DFC, DSO v Milovicích. Má podle nich, společně se svým kolektivem spolupracovnic a spolupracovníků, značný podíl na tom, že se zlínská nemocnice, ale i další zdravotnická zařízení v regionu dokázala úspěšně vyrovnat s vlnami pandemie onemocnění covid-19 a i v komplikovaných podmínkách poskytovala pacientům špičkovou péči.

Ráda se starám o pacienty, říká studentka Klára Skovajsová, která pomáhá ve zlínské nemocnici

15.7.2021
 Téměř dvouletou pracovní zkušenost v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně má za sebou Klára Skovajsová. A to i přesto, že teprve před několika týdny odmaturovala v oboru praktická sestra. O pacienty v „Baťovce“ začala pečovat nejprve během školní praxe, poté při koronavirové pandemii v rámci pracovní povinnosti a nyní se jim věnuje jako brigádnice. 

V září otevřeme novou školku, vzkazuje zlínská nemocnice

13.7.2021
První děti do firemní školky Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně nastoupí již 1. září tohoto roku. Určena je především dětem zdravotníků. Své potomky do ní mohou přihlásit i rodiče, kteří v KNTB nepracují, ale zaujme je třináctihodinová otevírací doba školky, která navíc nabízí i víkendový provoz. V mateřské škole vzniknou dvě třídy, každá s maximální kapacitou 28 dětí. V současnosti je školka již ze tří čtvrtin zaplněna. 

Máme nedostatek zásob krve, stavte se, vyzývá zlínská nemocnice dárce krve

8.7.2021
Pociťujeme nedostatek zásob krve, upozorňuje Hematologicko-transfuzní oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Dárce krve proto prosí, aby si naplánovali termín návštěvy v rezervačním systému prostřednictvím odkazu https://darci.bnzlin.cz - a to i v návaznosti na své letní dovolené nebo očkování proti onemocnění covid-19 – a pomohli tak nepříznivou situaci překonat. 

KNTB měla problém s chybným softwarem uveřejňujícím smlouvy, vzniklou škodu intenzívně napravuje

5.7.2021
Technická chyba softwaru způsobila, že Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) v předcházejících letech opakovaně nesprávně uveřejňovala smlouvy ve smyslu zákona č. 340/2015 Sb., o registru smluv. Po odhalení problému KNTB intenzívně pracuje na nápravě, implementuje nový software zajišťující mimo jiné zveřejňování objednávek a smluv v souladu se zákonem.
 

Komplexní onkologické centrum zlínské nemocnice dostalo další podporu od projektu Pomáháme onkologii

2.7.2021
Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně převzalo symbolický šek na částku 16 577 korun. Jde výtěžek aktivit spojených s letošním charitativním koncertem I hudba může pomoci. Ten je součástí projektu Pomáháme onkologii, který už pět let významně přispívá ke zvyšování komfortu onkologických pacientů přicházejících za léčbou do zlínské nemocnice.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn