Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Od pondělí budou ve zlínské krajské nemocnici zakázány návštěvy

21.1.2011
Vzhledem k vzestupu akutních respiračních infekcí a výraznému vzestupu výskytu chřipkových onemocnění budou od pondělí 24. ledna 2011 v Krajské nemocnici T. Bati, a. s., ve Zlíně zakázány návštěvy.

Pavlík, první letošní dítě Zlínského kraje i Zlína, dostal tři velké plyšové medvědy

3.1.2011
Pavlíka Halenčáka, který se letos narodil jako první dítě ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), a je současně prvním letošním miminkem Zlínského kraje a města Zlína, dnes v porodnici navštívili hejtman Stanislav Mišák, primátor Miroslav Adámek a ředitel KNTB Bohuslav Škubal.

V silvestrovskou noc ošetřili ve zlínské úrazovce desítky lidí, převážně opilých

1.1.2011
Desítky lidí ošetřili o silvestrovské noci lékaři v úrazových ambulancích zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Poslední den roku 2010 od začátku služby v 15.30 do půlnoci prošlo ambulancemi 34 pacientů.

První miminko narozené letos ve zlínské porodnici se jmenuje Pavel

1.1.2011
Letošním prvním miminkem, které se narodilo ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), je Pavel Halenčák. Na svět přišel 1.1.2011 v 10.57 hodin, váží 3570 gramů a měří 51 centimetr.

Reakce KNTB k článkům v MF Dnes

3.6.2010
Deník MF Dnes zveřejnil dne 28.5.2010 články týkající se propuštění radiologického fyzika Mgr. Jidřicha Žaludka. Vzhledem k nepravdivým informacím, jež uvádí jak Mgr.Žaludek, tak autor článku, podává vedení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), k případu následující vysvětlení.
Mgr. Žaludkovi byla dána výpověď z pracovního poměru dne 14.11.2008 z důvodu porušení pracovních povinností. Důvodem výpovědi bylo porušení povinnosti, když Mgr. Žaludek v rozporu s výslovným a přímým pokynem nadřízených zaměstnanců, tj. primáře onkologického oddělení MUDr. Kohoutka a fyzičky Mgr. Kašpárkové, povolil spuštění ozařovače Gullmay a jeho klinický provoz, ačkoliv si byl vědom, že dosud nejsou k dispozici výsledky zkoušky dlouhodobé stability a Státní úřad pro jadernou bezpečnost (SÚJB) nepovolil spuštění přístroje.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn