Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Primář novorozeneckého oddělení KNTB je kandidátem na Purpurové srdce

20.10.2011
Primář novorozeneckého oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), Jozef Macko je jedním z 12 kandidátů z celé České republiky na udělení ceny Purpurové srdce v kategorii Osobnost široké veřejnosti.

Možnost prohlédnout si oční oddělení zlínské krajské nemocnice využilo na 150 lidí

6.10.2011
Zhruba 150 lidí využilo dnes možnost prohlédnout si oční oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), které pro veřejnost uspořádalo Den otevřených dveří.

Oční oddělení zlínské krajské nemocnice se už potřetí otevře široké veřejnosti

3.10.2011
Den otevřených dveří pro širokou veřejnost pořádá ve čtvrtek 6. října 2011 od 9 do 17 hodin oční oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Navazuje tak na úspěšnost akce v předchozích dvou letech, kdy se jí pokaždé zúčastnily na tři stovky lidí.

Infekční oddělení nabízí poradenství a očkování před cestou do zahraničí

30.9.2011
Poradenství a očkování před cestou do zahraničí nabízí infekční oddělení KNTB. Zájemce lékaři naočkují proti žloutence typu A, B nebo A+B, proti žluté zimnici, břišnímu tyfu, vzteklině, meningokokovým onemocněním i klíšťové encefalitidě.

Infekční oddělení KNTB nabízí poradenství a očkování před cestou do zahraničí

30.9.2011
Poradenství a očkování před cestou do zahraničí začalo v těchto dnech zajišťovat infekční oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Zájemce lékaři naočkují proti žloutence typu A, B nebo A+B, proti žluté zimnici, břišnímu tyfu, vzteklině, meningokokovým onemocněním i klíšťové encefalitidě.

Krajská nemocnice nabízí ubytování pro příbuzné hospitalizovaných pacientů

29.9.2011
S novou služnou pro příbuzné svých pacientů přichází zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Rodinným příslušníkům pacientů, kteří jsou v KNTB hospitalizovaní, nabízí možnost ubytování ve svobodárnách nemocnice na třídě Tomáše Bati ve Zlíně.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn