Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Lékárna zlínské krajské nemocnice bude tři dny uzavřena

30.8.2012

Zlínská Krajská nemocnice T. Bati upozorňuje, že od středy 5. září do pátku 7. září 2012 včetně bude pro veřejnost uzavřena nemocniční lékárna vedle vrátnice u vjezdu do nemocnice. V uvedené dny nebude sloužit ani lékárenská pohotovost. Důvodem uzavření je výměna oken v lékárně.

Stavební akce omezí pohyb osob a aut v KNTB

22.8.2012
Upozorňujeme pacienty, návštěvníky a zaměstnance KNTB, že v jejím areálu začaly stavební práce na zateplování budov a výstavbě horkovodů, které potrvají až do konce ledna 2013. Dotknou se jak komunikace pro pěší, tak pro dopravu. Po dobu prací bude pohyb osob a automobilů výrazně omezen.

Práce na výstavbě horkovodů a zateplení budov omezí pohyb v areálu KNTB

22.8.2012
Ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s., začínají v těchto dnech práce na výstavbě horkovodů a zateplení budov. Obě akce by měly být ukončeny v lednu 2013. Celkové náklady na stavební práce dosáhnou cca 97 milionů korun. Z větší části je hradí KNTB, zbytek pokryje dotace EU na úsporu energií a snížení emisí.

Markéta Macků zvítězila v hlasování o Ženu regionu ve Zlínském kraji

16.8.2012

Zdravotní sestra a laktační poradkyně z novorozeneckého oddělení KNTB Markéta Macků byla nominována na titul Žena regionu pro rok 2012. Hlasování bylo ukončeno a M. Macků v něm získala 351 hlasů, což jí zajistilo prvenství ve Zlínském kraji.


 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn