Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Stav všech pacientů hospitalizovaných v KNTB s otravou metanolem se lepší

17.9.2012
Zdravotní stav všech 10 pacientů, kteří jsou hospitalizování kvůli otravě metanolem ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), se lepší. Dva muže a jednu ženu, kteří byli do nemocnice přijati minulý týden v kritickém stavu, už lékaři v neděli probudili z umělého spánku. Celkem v KNTB leží s otravou po požití závadného alkoholu pět žen a pět mužů.

KNTB zřídila v souvislosti s otravami metylalkoholem konzultační telefonní číslo

12.9.2012
Zlín - V souvislosti s přibývajícími případy otravy metylalkoholem zřídila zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), konzultační telefonní číslo 57 755 2287 a informuje o tom veřejnost i na svých internetových stránkách www.kntb.cz.

Informace k situaci týkající se rostoucích případů otravy metylalkoholem

12.9.2012
Ministerstvo zdravotnictví ČR a Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně varuje širokou veřejnost v souvislosti s rostoucím počtem případů týkajících se otravy metylalkoholem před konzumací alkoholických nápojů, u kterých není jasný a zaručený původ.

Ve zlínské krajské nemocnici hospitalizováni čtyři lidé po požití závadného alkoholu

11.9.2012
Zlín – Dva muži a dvě ženy jsou hospitalizováni ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB) po požití závadného alkoholu. Stav dvou mužů ve věku 48 a 58 let je nadále kritický a jsou udržováni v umělém spánku. Zdravotní stav žen kritický není.Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn